Jeśli będziesz spokojny i stabilny, wtedy wszechświat zacznie się kręcić wokół ciebie. (Guru Dev Singh)

Nauczyciel Ery Wodnika - kurs instruktorski Jogi Kundalini według przekazu Yogi Bhajana w POLSCE - Nowa Edycja od 30 listopada 2023 do 7 lipca 2024

.Kurs nauczycielski Jogi Kundalini wg Yogi Bhajana prowadzony przez trenerów iSKY the International School of Kundalini Yoga:

Barbara Maziarska (Har Anand)– Lead Trainer

Prowadzi i regularne zajęcia i warsztaty i kursy instruktoroskie/nauczycielskie :Kundalini Jogi, Jogi Hormonalnej, Sat Nam Rasayan (uzdrawianie w głębokiej medytacji). Od 2014 jest trenerem nauczycieli Kundalini Jogi. Od 2017 roku prowadzi i organizuje kurs instruktorski Nauczyciel Ery Wodnika w Polsce. Od 2020 roku organizuje i współprowadzi kursy jogi kundalini poziomu 2. Jest terapeutką jogi, jogi hormonlanej, Kundalini Medicine, jogi oczu. Ukończyła kursy jogi kundalini poziomu 1, 2 i 3 . Jest trenerem w szkole I-SKY. Jest uzdrowicielem i instruktorem Sat Nam Rasayan.

Darryl O’Keffe – jeden z autorów ksiązki „Kundalini-esencja jogi” Darryl jest założycielem 3HO NKYTA i Trenerem Liderem Nauczycieli (poziomu 1 i 2) w Akademii Szkoleń Ery Wodnika ATA (Instytutu Badań Kundalini, KRI w USA).

BenJaHmin Steele – doświadczony trener instruktorów jogi kundalini, wspaniały muzyk, Ukończył kurs terapii jogą Kundalini Medicine u Guru Dharam Singh, jest nauczycielem Jogi Tańca (Shakti Dance). Wyraża siebie również przez muzykę, mantry i Shabd Guru.

Monika Podsiadlik (Prabhukiret Kaur) - Asssociate Trainer

Prowadzi regularne zajęcia i warsztaty jogi kundlaini. Praktykowała Hatha Jogę u Adama Bielewicza i Vinyasę, jednak to pierwszy kontakt z Jogą Kundalini w 2009 roku, spowodował że zapragnęła poznać tą technikę lepiej i przekazywać swoją wiedzę dalej. Jest absolwentką kursów poziomu 1 i 2. Od kwietnia 2021 jest certyfikowanym trenerem jogi kundalini na poziomie 1 - Associate Trainer. Oferuje sesje ZEN Choaching.

Kurs jest certyfikowany przez Kundalini Research Institute w USA (www.kundaliniresearchinstitute.org).

Kurs Nauczyciel Ery Wodnika, może być dla Ciebie okazją do własnego rozwoju, do zdobycia kwalifikacji instruktorskich, a może będzie to dla Ciebie okazja do dotknięcia swojej prawdziwej istoty, do dotarcia do miejsc, do których pragniesz dotrzeć, lecz coś do tej pory powstrzymywało Ciebie….

Podczas tego kursu będziesz mieć okazję: • nauczyć się starożytnej techniki Jogi Kundalini

• doświadczyć najwyższej i najczystszej świadomości

• zdobyć wiedzę i umiejętności, aby budować spokojniejsze i bardziej twórcze życie.

Ten wszechstronny kurs obejmuje 220 godzin treningu, w tym 180 godzin lekcyjnych i 40 godzin zadań domowych. Jednostką certyfikującą nauczycieli jest Kundalini Research Institute (Instytut Badań Kundalini zarejestrowany w USA).

Program kursu składa się z następujących części:

•Używanie oddechu, pozycji ciała, dźwięków, medytacji aby obudzić oraz wyćwiczyć umysł i ciało

•filozofia jogi i filozofia kundalini

•anatomia człowieka - jogiczna i zachodnia

•rozwijanie medytacyjnego umysłu

•stosowanie mantry i świętych dźwięków

•rozwijanie codziennej własnej praktyki jogi

•wejście na ścieżkę jogicznego stylu życia

•uczenie Jogi Kundalini

•etyka, rola i postępowanie nauczyciela

Lokalnym organizatorem kursu jest Studio Jogi i Terapii Naturalnych „JogaMed” Barbara Maziarska.

Kurs obejmuje 3 szkolenia wyjazdowe - Ośrodek Rozwojowy Oddechowo Borzymy k/ Urle oraz 2 szkolenia wyjazdowe w Czarnej k/ Mińska Mazowieckiego.

Daty kursu:

30 listopada - 3 grudnia 2023 (od czwartek g. 11 - do niedziela g. 16.00) Oddechowo, Urle k/ Warszawy,

11-14 stycznia 2024 (od czwartek g. 11 - do niedziela g. 16.00) Oddechowo, Urle k/ Warszawy,

29 lutego - 3 marca 2024 (odczwartku g. 11 - do niedziela g. 16.00) Oddechowo, Urle k/ Warszawy,

25--28 kwietnia 2024 (czwartek - g.11 do niedziela g. 16.00) - Oddechowo, Urle k/Warszawy

17-19 maja 2024 (piątek - g.11 do niedziela g. 16.000)- Czarna k/ Mińska Mazowieckiego

5-7 lipca 2024 (piątek - g.11 do niedziela g. 16.000)- Czarna k/ Mińska Mazowieckiego

Kurs będzie prowadzony w języku polskim/lub tłumaczony na język polski.

Liczba miejsc ograniczona. Miejsce na kursie rezerwuje zgłoszenie + wpłata bezzwrotnego zadatku 2000zł. Zainteresowane osoby prosimy o zgłoszenia mailowe: imię i nazwisko + ogólna informacja dotycząca doświadczenia związanego z jogą kundalini. Na tej podstawie otrzymasz formularz zgłoszenia na kurs.

Informacje oraz zapisy: jogamed1@gmail.com, podaj imię i nazwisko oraz opisz swoje doświadczenie związane z jogą kundalini.

Opłaty za kurs:

Opłaty za kurs:

Opcja1 First Minute (____6.800zł) – wpłata zadatku 2000zł (dwa tysiące złotych) w momencie zgłoszenia - nie później niż do 30 kwietnia 2023 i dopłata 4.800zł na I zjeździe 30 listopada 2023.

Opcja 2 (____7.200zł) – wpłata zadatku 2.000zł (dwa tysiące złotych) po 30 kwietnia 2023, dopłata 5.200zł (pięć tysięcy sześćset złotych ) na I zjeździe.

Opcja 3 (_ 7.500) - wpłata zadatku 2.000 w momencie zgłoszenia, II wpłata 3000zł na I zjeździe i III wpłata na II zjeździe w styczniu 2024.

W trakcie 4 zjazdów w Oddechowie obowiązują opłaty za zakwaterowanie i wyżywienie. Koszty orientacyjne (z dnia ogłoszenia) za 1 zjazd 960 zł za 4-dniowy pobyt. Płatne na miejscu. W trakcie 2 zjazdów w Czarnej k/ Mińska - dopłaty za zakwaterowanie i wyżywienie 550zł/za 1 zjazd od piątku do niedzieli.

Wymagania certyfikacji Kundalini Research Institute (KRI):

•obecność i udział we wszystkich sesjach

•satysfakcjonujący rozwój umiejętności nauczycielskich

•zdanie pisemnego egzaminu KRI

•udział w 20 lekcjach Jogi Kundalini

•stworzenie schematu 2 lekcji jogi

•udział w 1 dniu Białej Jogi Tantrycznej (jeżeli jest dostępna lokalnie)

•udział w co najmniej 5 pełnych praktykach porannych (Sadhana)

•ukończenie dwóch 40 dniowych Kriyi i 40 dniowej Medyacji

•ukończenie całego kursu na poziomie satysfakcjonującym

•otrzymanie oceny zwrotnej trenera i uczestników kursu

•przestrzeganie nauczycielskiego regulaminu postępowania

•wniesienie w terminie opłaty za kurs

i-SKY oferuje certyfikcję na podstawie powyższych wymagań oraz dodatkowo rekomendowanych przez i-SKY, przedstawianych na żądanie.

International School of Kundalini Yoga (iSKY) jest najstarszą szkołą Jogi Kundalini w Wielkiej Brytanii (działającą od 1996 r.), która uzyskała certyfikację programu nauczania przez Kundalinini Research Institute (KRI) jako jedna z pierwszych na świecie. Od 2007 roku stała się Międzynarodową Szkołą Jogi Kundalini szkoląc nauczycieli jogi w USA, na Bliskim Wschodzie, w Azji Południowo-Wschodniej i Skandynawii.

Szkoła iSKY jest zaangażowana w propagowanie rozumienia jogi oraz jej bezpiecznej praktyki, przekazuje nauki Yogi Bhajana – współczesnego mistrza Jogi Kundalini. Tworzy kompetentnych i zaangażowanych praktyków i instruktorów Jogi Kundalini poprzez przykład, wyzwanie i zachętę. Inspiruje nauczycieli aby nowa generacja studentów wykorzystywała tę starożytną technologię do osobistej transformacji.

Program Treningu na Instruktorów Jogi Kundlaini według Yogi Bhajana jest silnie transformującym procesem rozwoju osobistego i skierowany jest do:

•studentów Jogi Kundalini

•studentów innych ścieżek jogi

•nauczycieli jogi innych tradycji

•wszystkich tych, którzy szukają głębszego zrozumienia jogicznego doświadczenia

•dla nauczycieli Jogi Kundalini, którzy chcą powtórzyć cały kurs lub jego część (oferta „nauczycielskiej zniżki”)

„Jeżeli chcesz się czegoś dowiedzieć, czytaj o tym.

Jeśli chcesz coś zrozumieć, pisz o tym.

Jeżeli chcesz być w tym dobry, nauczaj tego.” Yogi Bhajan