Grafik zajęć jogi i medytacji

Studio Jogi i Terapii Naturalnych "JogaMed"

ul. Herbsta 2 (metro Stokłosy) Warszawa

Mapa dojazdowa

Zapraszamy serdecznie na zajecia regularne. Prosimy o przybycie 10-15 min wczesniej.

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

19.15-20.45

Joga Kundalini

- Marek

18.30-20.30

Joga Kundalini

+terapia dźwiękiem

+medytacja

Basia Har Anand

18.00-19.30

Joga Kundalini

+terapia dźwiękiem

+medytacja

- Basia Har Anand K

Cennik zajęć:

70 zł - (zajecia 2 godz), 4 zajęcia (2 godz.) - 220 zł. Karnet 6 zajęć 300zł, Karnet 8 zajęć 360zł

55 zł (1 zajecia 90 min), 4 zajecia (90 min) -170zł.

Karnety są ważne 30 dni od daty zakupu i nie są przedłużane. Płatność w Studio tylko gotówką.

Opis zajęć

Joga Kundalini - obejmuje wszystkie elementy: ćwiczenia fizyczne(asany) w połączeniu z oddechem i mantrą. Korzyści odczuwalne już na początku praktyki: poprawa zdrowia, lepsze krążenie, zwiększona odporność na stres, wewnętrzny spokój i pewność siebie.

przykręgosłupowe, poprawiające ogólną kondycję ciała oraz poprawiające metabolizm.

Terapia Dźwiękiem- to kąpiel w dźwiękach. Wibracje gongu pomagają uwolnić napięcia i lęki, spowalniają fale mózgowe i redukują stres. Dźwięki gongu trafiają do nas nie tylko poprzez słuch, lecz również przez doznania akustycznych drgań w całym ciele. Dźwięk OM wydawany przez gong stwarza absolutną ciszę wewnątrz.

Regulamin zajęc:

Ćwiczysz boso (kontakt receptorów z otoczeniem), w wygodnym ubraniu - najlepiej z naturalnego materiału (np. 100% bawełny).

1/ przyjdź 5-10 minut przed rozpoczęciem zajęć

2/ nie jedz na 2 godziny przed zajęciami.

3/ poinformuj nauczyciela o ciąży lub innych fizycznych dolegliwościach, które mogą mieć wpływ na twoją praktykę.

4/ pytania dotyczące praktyki jogi kieruj do nauczyciela przed lub po zajęciach.

5/ nie ćwiczymy po zażyciu środków odurzających, alkoholu czy narkotyków.

6/ Podczas praktyki miej na uwadze swoje ograniczenia.

W przypadku problemów zdrowotnych należy skonsultować się z lekarzem odnośnie praktyki jogi i stosować się do jego zaleceń.

2, 9, 16, 23 lutego 2023 (czwartek) g. 18.30-20.30 - Moc Kobiety - złość, wątroba i oczy - cykl zajęć jogi kundalini

Wątroba jest odpowiedzialna za jasność umysłu i stabilność emocjonalną.

Bardzo istotną funkcją wątroby jest detoksykacja organizmu oraz łączące się z tym gromadzenie krwi. Za usuwanie wszystkich szkodliwych substancji odpowiada właśnie wątroba. To ona rozkłada toksyny do nieszkodliwej postaci i przekazuje do żółci lub krwi, zanim zostaną ostatecznie usunięte.

Wzrok- Ochrona wzroku wiąże się z regeneracją wątroby. Po samym wyglądzie oczu można ocenić stan naszej wątroby. Gdy są one błyszczące i żywe, nasz magazyn krwi jest pełny. Gdy zaś oczy robią się matowe, szare, żółte lub czerwone – nasza wątroba nie jest wystarczająco odżywiona.

Wątroba szczególnie ważną rolę spełnia w życiu kobiet. Ze względu na proces miesiączkowania, przepływ krwi w ich organizmach jest bardziej intensywny niż u mężczyzn. Jak wspominałam – wątroba odpowiada za jakość krwi, a więc ma duży wpływ na przebieg menstruacji oraz przekwitania. Gdy mamy niedobór krwi w tym narządzie, nasza cera będzie ziemista i blada, skóra i włosy suche, a miesiączka skąpa (lub nastąpi jej zanik). Meridian wątroby przebiega przez piersi kobiece, dlatego wszelkie problemy z nimi związane (bóle, przerosty) warto uregulować, działając na wątrobę.

Złość to kolejna oznaka nierównowagi w meridianie wątroby.

W trakcie tego cyklu zajęć:

1. Joga Kundalini dla uwolnienia gniewu i złości

2. Praktyka jogi kundalini dla wątroby.

3. joga oczu

4. relaksacja i medytacja.

Prowadzenie: Har Anand / Basia Maziarska - nauczycielka i trenerka instruktorów jogi kundalini.

Inwestycja: 1 zajęcia 70zł, Karnet na 4 wejścia - 220zł.

Miejsce rezerwuje zgłoszenie: e-mail: imię i nazwisko: jogamed1@gmail.com. Podaj imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy. Obowiązują stroje jak na jogę.

Miejsce: Studio Jogi i Terapii Naturalnych "JogaMed" ul. Herbsta 2.

Mantry rozpoczynające praktykę jogi kundlaini:

ONG NAMO GURU DEV NAMO - Adi Mantra, która rozpoczyna praktykę jogi kundalini. Pomaga zmienić świadomość ćwiczącego do poziomu „Wyższego Ja”. Tą mantrą łączymy się z duchowym nauczycielem, który jest w każdej istocie ludzkiej. Mantra ustanawia silne, jasne połączenie, tak abyśmy mogli otrzymać prowadzenie, energie i inspirację.

AD GURAY NAME, JUGAD GUREY NAMEH, SAT GURAY NAMEH, SIRI GURU DEVAY NAMEH

mantra śpiewana dla ochrony. Mantra ta otacza pole elektromagnetyczne ochronnym światłem. Znaczenie mantry: “skłaniam się pierwotnej mądrości, skłaniam się mądrości prawdziwej przez wieki, skłaniam się prawdziwej mądrości, skłaniam się wielkiej niewidzialnej mądrości”

SAT NAM używa się jako pozdrowienie niezależnie od pory dnia. Mantra ta wzmacnia naszą duchową (boską) świadomość. Sat - oznacza – prawdę, Nam – tożsamość.

Sesja uzdrawiania w głębokiej medytacji - Indywidualna praca polega na rozpoznaniu bloków w ciele pacjenta w trakcie sesji uzdrawiania i ich rozpuszczenie. Korzyści, które możesz uzyskać z sesji indywidualnych to: poprawa zdrowia, przywrócenie równowagi emocjonalnej/mentalnej po trudnych wydarzeniach życiowych, poprawa wyglądu - sesje odchudzające połączone z oczyszczaniem organizmu, wsparcie w rozwoju duchowym, praca z emocjami i umysłem.Koszt jednego spotkania - 200 PLN (60min), 250zł (90 min).

Indywidualne zajęcia jogi hormonalnej / kundalini / jogi dla oczu - 75 min - 200 PLN.

Indywidualna prakktyka w oparciu o joge hormonalną wg. Dinah Rodrigues - to naturalna terapia wykorzystująca ćwiczenia jogi, oddech, koncentację i relaksację, dzięki której można wznowić produkcję żeńskich hormonów. Więcej na temat jogi hormonalnej....

Kontakt: Barbara Maziarska (Har Anand), tel. 694 456 033

e-mail: jogamed1@gmail.com.