.Zapraszamy do Studia Jogi i Terapii Naturalnych na regularne zajęcia jogi kundalini, jogi hormonalnej, jogi dla kręgosłupa medytacje i jogę dzwięku (gongi, misy i dzwonki) zobacz grafik zajęć jogi i medytacji.

Nasz adres: ul. Herbsta 2, Warszawa - Ursynów - metro Stokłosy. Zobacz na na mapie jak dojechać lub dojść do Studia.

Zapraszamy do zakupu herbat jogicznych Hari Tea oraz Shoti Maa Tea.

Odwiedź nas również na Facebooku

22 czerwca 2018 (piątek) g. 20.00-21.00 - Terapia dźwiękiem na Przesilenie Letnie

Przesilenie Letnie/ święto kupały to święto żywiołów. Ognia wody. Święto ich połączenia. W tym czasie granice pomiędzy światem widzialnym i niewidzialnym są bardzo cienkie. To co boskie i ludzkie łączy się w wspólnym świętowaniu.

Zapraszamy na kąpiel w dźwiękach. Wibracje gongu pomagają uwolnić napięcia i lęki, spowalniają fale mózgowe i redukują stres. Dźwięki gongu trafiają do nas nie tylko poprzez słuch, lecz również przez doznania akustycznych drgań w całym ciele. Dźwięk OM wydawany przez gong stwarza absolutną ciszę wewnątrz. Dźwięki mis tybetańskich wnikają w ciało docierając do każdej pojedynczej komórki pobudzając ją do właściwej wibracji. Każda misa wydaje dźwięki zarówno wysokie jak i niskie. Misy tybetańskie wydają wszystkie dźwięki których potrzebuje nasze ciało. W zależności od zastosowanej techniki uderzenia można osiągnąć określone skutki terapeutyczne.

Sesja obejmuje 15 minutową rozgrzewkę - ćwiczenia jogi + długi relaks w gongach, misach i dzwonkach koshi.

Prowadzenie: Marek Tyburcy - jogin, masażysta i terapeuta metodami naturalnymi.

Koszt 30 zł. Płatnie gotówką przed zajęciami.

Osoby zainteresowane prosimy o zgłoszenia mailowe na adres: jogamed1@gmail.com. Zapraszamy 10-15 min wcześniej.

Proszę przyjść w wygodnym ubraniu, aby swobodnie położyć się na macie. Maty i koce są na miejscu.

22-24 czerwiec 2018 (piątek-niedziela) – Moc Shakti, Intuicji, Wizji i Kreatywności - odosobnienie z jogą kundalini i uzdrawianiem w czasie Przesilenia Letniego !

.Zapraszamy wszystkich, którzy czują potrzebę: --uzyskania dostępu do swojej intuicji i mądrości, -znalezienia nowych rozwiązań dla starych problemów, --zamanifestowania niewyobrażalnego celu, --dotarcia do własnej kreatywności i źródła swojej wizji.

Zobacz swój cel i utrzymaj go w swojej świadomości. "Twoja" wizja "jest związana z twoją intencją, ale przed intencją zawsze pojawia się kreatywność. Często myślimy, że wizja musi pojawić się"pierwsza",a druga "kreatywność", To moc Shakti - niezorganizowana siła napełnia każdy "zamiar/wizję". Ta twórcza siła przejawia się jako aspekt kobiecy. Wizja jest aspektem męskim. Oba aspekty są niezbędne, aby zamanifestowała się nasza wizja.

Będziemy pracować przy użyciu technik jogi kundalini, medytacji oraz sat nam rasayan (uzdrawianie w głębokiej medytacji).

Joga Kundalini jest uznawana za najbardziej kompleksową ze wszystkich rodzajów jogi. Obejmuje ona wszystkie elementy: ćwiczenia fizyczne, medytacje, modlitwę i techniki oddechowe. Praktyka jogi kundalini obejmuje ponad 8 milionów zestawów ćwiczeń (kryj), wykonywanych dla osiągnięcia określonego efektu.

Sat Nam Rasayan jest sztuką uzdrawiania w tradycji Kundalini Jogi i oznacza „relaksację i boskie połączenie”. Sat Nam Rasayan to technologia oparta na własnym postrzeganiu i odczuwaniu. W stanie wewnętrznej ciszy (Shunyia) dotykamy nieskończoności i zaczynamy z nią płynąć. Wszystko to, co postrzegamy jako ograniczenie zostaje uwolnione jak doświadczamy nieskończoności. W ten sposób, możliwe jest odczuwanie, rozpuszczenie i uzdrowienie energii i bloków w ciele.

Warsztat prowadzi: Barbara Maziarska - nauczycielka i trenerka instruktorów jogi kundalini, uzdrowiciel i instruktor Sat Nam Rasayan (uzdrawianie w głębokiej medytacji).

Program dnia

6.00-8.30 – poranna praktyka jogi i medytacji,

8.30 – śniadanie,

12.00-13.30 – warsztat wg opisu powyżej

13.30 – obiad

16.00-18.00 – warsztat wg opisu powyżej

18.00 - kolacja.

19.30- 21.30 – medytacja i terapia dźwiękiem

750 zł (noclegi w domku niebieskim lub wiejskim). 800zł w domku słonecznym (zrezerwowany) Cena obejmuje posiłki, zajęcia i warsztaty wg planu, 2 noclegi. Ceny obowiązuje przy wpłacie zaliczki do 30 maja, po tym terminie odpowiednio 800zł/850zł.

W piątek zaczynamy od zajęć jogi o g. 12.00. Przyjazd i zakwaterowanie uczestników od g. 11.00. W niedzielę kończymy zajęciami o g. 16.00. Liczba miejsc jest ograniczona - decyduje kolejność wpłaty zaliczki.

Informacje i zapisy: jogamed1@gmail.com, tel. 694 456 033. Miejsce rezerwuje wpłata zaliczki 300 zł, płatne gotówką w Studio lub na konto JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802.

Miejsce - Ośrodek Wolnego Wyboru, Czarny Las k/ Grodziska Mazowieckiego, ul. Cisowa 15.

6 lipca 2018 (piątek) g. 18.30 - 21.00 - Uzdrawianie ran miłości - mini warsztat

Każdy z nas miał złamane serce w wyniku doświadczonej zdrady, krzywdy czy rozczarowania. To jest częścią ludzkiego doświadczenia. Złamane serce jest realna sprawą – nie jest tylko sloganem z piosenki. Nauka odkryła, że kiedy doświadczamy zerwania relacji, nasz układ nerwowy i mózg działa tak samo jak w przypadku fizycznego urazu np. utraty kończyny. Jak doświadczasz bólu kręgosłupa na wysokości czakry serca lub jak nie potrafisz przyjąć miłości od innych – oznacza to, zablokowaną czakrę serca i być może ta medytacja jest dla Ciebie.

Zajęcia obejmują jogę kundalini dla otwarcia serca, medytację i terapię dźwiękiem.

Medytacja, którą będziemy wykonywać staje się bardzo mocną praktyką, gdy wykonujemy ją w dużej grupie, używając pewnej szczególnej geometrii, starego sekretu gurmat – drogi życia. Jej esencją jest użycie Naad dla przeorganizowania aury (pola elektromagnetycznego), dla odzwierciedlania doskonałego związku w naszej Jaźni i Nieskończoności, poprzez Duszę, która jest królestwem Najwyższej Miłości.

Prowadząca: Barbara Maziarska (Har Anand Kaur) - uzdrowiciel i instruktor Sat Nam Rasayan, nauczyciel i trener Jogi Kundalini.

Inwestycja 70 zł. Obowiązują karnety Studia jak na 2 zajęcia. Proszę o przesłanie zgłoszenia (imię i nazwisko + telefon kontaktowy) mailem na adres: jogamed1@gmail.com. Płatność na miejscu gotówką przed warsztatem.

Miejsce: Studio Jogi i Terapii Naturalnych "JogaMed" ul. Herbsta 2, Warszawa - metro Stokłosy

7 lipca 2018 (sobota) g. 16.00-20.00 – Uzdrawianie rany ojca - warsztat dla kobiet

.Czy zastanawiałaś się kiedyś, czym jest rana ojca i jaki ma wpływ na Twoje życie?

Wszyscy przychodzimy na świat bezradni, zależni i potrzebujący akceptacji i miłości. Raną ojca jest brak tej miłości od twojego ojca od momentu narodzin.

Ta rana może być spowodowana: przez: - zaniedbanie - czujesz, ze nie jesteś ważna, - nieobecność ojca - rodzice się rozwiedli, wczesna śmierć,...

- nadużycie - psychicze, fizyczne, seksualne, duchowe, - nadmierną kontrolę - brak poczucia wolności, uzależnienie, - wycofanie, brak zaangażowania - brak miłości, akceptacji, błogosławieństwa, co prowadzi do braku samoakceptacji.

Skutkiem rany ojca jest niskie poczucie własnej wartości, głęboki ból emocjonalny w środku i orientacja na wydajność, która czyni nas "realizatorkami", które zapominają o sobie.

Zapraszam na głęboki proces uzdrawiania rany ojca przy pomocy jogi kundalini, medytacji prowadzonych i głębokiego relaksu.

Na tym warsztacie możesz uświadomić sobie jakie rany otrzymało twoje subtelne Ja, zidentyfikować jaki wpływ mają te rany na twoje życie, jakie negatywne wyobrażenie siebie nosisz, oraz uwolnić te negatywne wyobrażenia. Jako kobiety potrzebujemy uzdrowienia rany ojca, aby odzyskać wiarę i miłość własną. Uzdrowienie rany ojca może Ci pomóc w uzdrowieniu relacji partnerskiej lub pomóc przyciągnąć właściwego mężczyznę do swojego życia,

Prowadząca: Barbara Maziarska - nauczycielka i trenerka instruktorów jogi kundalini.

Koszt 150zł. Miejsce rezerwuje zgłoszenie e-mail: jogamed1@gmail.com (imię i nazwisko+ tel. kontaktowy) oraz wpłata zadatku 50zł na konto Studia JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802.

Obowiązują wygodne stroje jak na jogę. maty i pomoce do jogi są na miejscu.

Miejsce : Studio Jogi i Terapii Naturalnych "JogaMed" ul. Herbsta 2, Warszawa - metro Stokłosy.

29 lipiec 2018 (niedziela) g. 16.00-20.00 - Autentyczne relacje: pokochaj siebie, otwórz się na miłość i szczęśliwy związek

.Zapraszamy wszystkich zainteresowanych niezależnie od stopnia zaawansowania w jodze, czy medytacji.

Miłość jest wyjątkową siłą, dzięki której zmieniamy nasze życie, przezwyciężamy trudności i ograniczenia. Pomimo, że mamy w sobie dar miłości i potrzebę bycia kochanym, zazwyczaj mamy trudności z okazywaniem tego uczucia. Z drugiej strony wydaje nam się, że nie zasługujemy na miłość i skazujemy siebie na samotność. A kiedy mamy już partnera, nie wiemy jak pielęgnować związek i w jaki sposób naturalnie wyrażać się w intymnej sferze naszego życia.

Praktyki jogi kundalini i tantry zostały rozwinięte, aby podnieść energię seksualną do wyższych czakr, transformować ją do energii duchowej i przygotować do wyższych poziomów świadomości, a także do zdrowego, zrównoważonego, fizycznego, mentalnego, emocjonalnego i seksualnego życia. Ze zdrowym (witalnym) ciałem, możemy przyciągnąć i utrzymać bardziej znaczące relacje, które wibrują miłością, radością i spokojem.

Warsztat obejmuje praktykę jogi, medytacji i pranayamy,

- nawiązanie relacji ze sobą samym, miłość do siebie jako podstawa wszystkich relacji, stworzenie równowagi i integracji męskiej i żeńskiej energii w nas samych.

- nawiązaniem relacji z drugą osobą, kiedy i jak powstaje relacja, rodzaje relacji w oparciu o czynniki: namiętność, intymność i zobowiązanie. Prawo biegunowości – dzień i noc, słońce i księżyc, mężczyzna i kobieta.

Poznając różnice między kobietą a mężczyzną, możesz wykorzystać różnice jako uzupełnienie, do stworzenia pokoju, harmonii i miłości.

Koszt 150 zł. Obowiązują zapisy e-mailowe: na adres: jogamed1@gmail.com: podaj imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy oraz wpłata zadatku 50zł na konto Studia JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802.

Prowadząca: Barbara Maziarska - doświadczony nauczyciel Kundalini Jogi, praktyk Tantra Jogi, uzdrowiciel Sat Nam Rasayan (uzdrawianie w głębokiej medytacji)

Miejsce: Studio Jogi i Terapii Naturalnych "JogaMed" ul. Herbsta 2, Warszawa - metro Stokłosy.

15-19 sierpnia 2018 (środa-niedziela) - Hormony i Emocje - Festiwal Kobiecy - joga hormonalna i kundalini - 4 wolnych miejsc!

Miejsce - Ośrodek Wolnego Wyboru, Czarny Las k/ Grodziska Mazowieckiego, ul. Cisowa 15.

Jeśli czujesz, że Twoje życie utknęło w jakimś punkcie i nie możesz ruszyć dalej, może to jest ten moment, aby z dala od domu zrelaksować ciało i umysł oraz nakarmić swoją duszę.

.

Zapraszamy na 5-dniowy wyjazdowy warsztat z jogą hormonalną i treningiem emocjonalnym wg. jogi kundalini.

Joga Hormonalna to naturalna terapia wykorzystująca ćwiczenia jogi, oddech, koncentrację i relaksację, dzięki której można wznowić produkcję hormonów: żeńskich, męskich oraz odpowiadających za wagę ciała (tarczyca i trzustka).

Dla kogo: - dla pań starających się o dziecko, - gdy istnieją zaburzenia hormonalne,- aby zharmonizować przepływ energii życiowej i zwiększyć jej poziom - aby nauczyć się oddychać i pogłębić oddech oraz jego świadomość - aby umieć oddychać w chwilach stresu i niepokoju - aby wzmocnić brzuch i zniwelować ” oponkę” czy ukształtować piękną talię. Joga hormonalna obejmuje proste ćwiczenia i jest odpowiednia dla osób o dowolnej sprawności. Efekty odczuwalne już na początku praktyki -poprawa nastroju -zmniejszenie napięcia, niepokoju i drażliwości -ustąpienie dolegliwości związanych z kręgosłupem i słabym krążeniem -lepszy sen. Joga Kundalini obejmuje wszystkie elementy: ćwiczenia fizyczne, medytacje, mantrę/modlitwę i techniki oddechowe. Praktyka jogi kundalini obejmuje ponad 8 milionów zestawów ćwiczeń (kryj), wykonywanych dla osiągnięcia określonego efektu. Joga kundalini jest drogą osiągnięcia harmnii między ciałem, umysłem i duszą. Joga Kundalini jest starożytną technologią oddechu, ruchu, medytacji i mantry. Praktyka Jogi Kundalini utrzymuje ciało w optymalnym zdrowiu fizycznym, zwiększa pojemność płuc, pobudza krążenie, leczy system hormonalny i nerwowy, stymuluje umysł, co zwiększa odporność na stres oraz skuteczność działań. Powyższe korzyści są już odczuwalne na początku praktyki.

Senses of the Soul – SOS dla Emocji to terapia emocjonalna dla wzmocnienia, uzdrowienia i prowadzenia. Trening obejmuje: pracę z emocjami, nowy sposób spojrzenia na to czym naprawdę są emocje, Jak korzystać z tych emocji, aby ci służyły.Będziemy pracować z następującymi emocjami: Strach-Lęk, Pragnienie-Obsesja, Złość-Frustracja, Depresja-Apatia, Żal-Smutek, Wina i Wstyd).

Miejsce: Ośrodek Wolego Wyboru w Czarnym Lesie ok 50km od Warszawy za Grodziskiem Mazowieckim

Prowadząca: Barbara Maziarska – nauczyciel i trener Kundalini Jogi, terapeutka jogi hormonalnej i uzdrowicel Sat Nam Rasayan – uzdrawianie w głębokiej medytacji.

Program pobytu:

Środa

Od 11.00- przyjazd i zakwaterowanie w domkach.

12.00-13.30 – zajęcia wprowadzające : Joga Hormonalna (nauka podstawowych oddechów, zamknięcia ciała (bandhy) i mudry.

13.30 – obiad

16.30 -18.00 – warsztat : Joga Kundalini

18.00 –kolacja

19.30 -21.00 – medytacja i relaksacja/krąg kobiecy.

Czwartek/Piątek/Sobota

6.30-8.30 – Poranna praktyka jogi i medytacji

8.30-śniadanie

11.30-13.30 – joga hormonalna

13.30 – obiad

16.30-18.00 – joga kundalini

18.00- kolacja

19.00-20.30 -medytacja/relaksacja/krąg kobiet

Niedziela

6.30-8.30 – Poranna praktyka jogi i medytacji

8.30-śniadanie

11.30-13.30 – joga hormonalna

13.30 – obiad

15.30-17.00 – joga kundalini + zakończenie

Przyjazd i zakwaterowanie od godz. 11.00, zakończenie w niedzielę ok godz. 16.00.

Koszt warsztatów + posiłki + 4 noclegi: 1200 zł (noclegi w domku niebieskim lub wiejskim) 1300zł (noclegi w domku słonecznym). Podane opłaty obowiązują przy wpłacie zaliczki 500zł do 30 maja 2018r. po tym terminie wzrastają o 100zł.

Wymagane zgłoszenie osobiste/mailowe : imię i nazwisko + telefon kontaktowy wraz z podaniem wariantu noclegu oraz wpłata zaliczki 500 zł gotówką w Studio lub na konto JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802. Zgłoszenia: e-mail: jogamed1@gmail.com.

25 sierpnia 2018- 15 kwietnia 2019 - Nauczyciel Ery Wodnika Poziom 1 KRI - Kurs Nauczycielski Jogi Kundalini wg Yogi Bhajana

Roczny kurs nauczycielski Jogi Kundalini wg Yogi Bhajana prowadzony przez trenerów iSKY the International School of Kundalini Yoga

Kurs Nauczyciel Ery Wodnika, może być dla Ciebie okazją do własnego rozwoju, do zdobycia kwalifikacji instruktorskich, a może będzie to dla Ciebie okazja do dotknięcia swojej prawdziwej istoty, do dotarcia do miejsc, do których pragniesz dotrzeć, lecz coś do tej pory powstrzymywało Ciebie….

Podczas tego kursu będziesz mieć okazję: • nauczyć się starożytnej techniki Jogi Kundalini

• doświadczyć najwyższej i najczystszej świadomości

• zdobyć wiedzę i umiejętności, aby budować spokojniejsze i bardziej twórcze życie. Więcej informacji...

22-23 wrzesień 2018 (sobota g. 12.00-19.30 i niedziela g.10.00-17.30) - Rebirthing - od śmierci do ponownych narodzin

Jeśli potrzebujesz uzdrowienia i uwolnienia bagażu i wzorców z podświadomości, nieuświadomionych lęków, emocji, wzorców i blokad z dzieciństwa i innych okresów życia – ten warsztat jest dla Ciebie!

Nasz pierwszy oddech określa nasze wejście w życie. Będąc jeszcze w łonie matki przejmujemy jej emocje i lęki. Od jej samopoczucia zależy, czy rozpoczynany naszą podróż z poczuciem bezpieczeństwa i miłości, czy z uczuciem niepewności i lęku. W okresie dzieciństwa, dla własnej ochrony, wszystkie traumatyczne doświadczenia wypychamy do podświadomości. Inaczej nie bylibyśmy w stanie przetrwać i przeżyć. W życiu dorosłym, te urazy czy doświadczenia powracają do nas w najmniej spodziewanych momentach i zachowujemy się wtedy; jak mała skrzywdzona dziewczynka czy chłopiec. Ulegamy emocjom, boimy się, jesteśmy często niepewni, nieśmiali, nie wierzymy we własne możliwości. Nasze emocjonalne zachowania nie są adekwatne do danej sytuacji. W trakcie warsztatu będziemy doświadczać ponownych narodzin, uzdrawiać czas, kiedy byliśmy jeszcze w łonie matki, czas naszych narodzin, dzieciństwo oraz nasze przeżycia i doświadczenia do chwili obecnej przy pomocy technik oddechowych, medytacji i jogi kundalini. W programie wykład dot. cykli życia: cykle świadomościowe, energetyczne i intelektualne i jaki mają na nas wpływ.

.Czy myślałeś/aś kiedyś o śmierci, jak o części cyklu życia? W jaki sposób świadomie przejść przez proces śmierci, jak się do niego przygotować i co robić w momencie śmierci. Jak umrzeć, żeby narodzić się dla życia. Program tego warsztatu obejmuje: praktykę Jogi Kundalini, medytacje prowadzone, procesy uwalniania.

Sobota

12.00 – 15.30 warsztat - od śmierci do narodzin. Kiedy przychodziłeś na świat, wtedy Ty płakałeś, a świat się radował. Przeżyj swoje życie tak, aby świat płakał w momencie Twojej śmierci, a Ty żebyś się radował. (Yogi Bhajan). "Żeby być joginem trzeba choć raz umrzeć, mieć siłę wrócić i wykonać zlecone zadania" Stanisław Górski Czy myślałeś kiedyś o śmierci, jak o części cyklu życia? W jaki sposób świadomie przejść przez proces śmierci, jak się do niego przygotować i co robić w momencie śmierci. Jak umrzeć, żeby narodzić się dla życia.

15.00-16.30 przerwa

16.30 - 19.30 - uzdrawianie poprzednich wcieleń, które mają wpływ na główny problem w naszym życiu. Ponowne narodziny. warsztat

Niedziela

10.00- 13.00 - Cykle życia, Uzdrawianie wzorców z dzieciństwa.

13.00-14.30 - przerwa

14.30-17.30 - Uzdrawianie okresu młodzieńczego, czasy szkolne.Oczyszczanie podświadomości.

Prowadząca: Barbara Maziarska (Har Anand) - nauczyciel i trener instruktorów jogi kundlaini, uzdrowiciel i instruktor Sat Nam Rasayan.

Miejsce: Studio Jogi i Terapii Naturalnych JogaMed ul. Herbsta 2. Ursynów - metro Stokłosy.

First minute : 400zł - przy zgłoszeniu i wpłacie zaliczki 150zł do 10 września 2018, po tym terminie 450zł.

Miejsce na warsztacie rezerwuje zgłoszenie wysłane drogą mailową na adres: jogamed1@gmail.com (imię i nazwisko+ telefon kontaktowy) + wpłata zaliczki 150 zł płatna gotówką w Studio lub na konto JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802.

13-14 października (sobota g. 12.00-19.00 i niedziela g. 10.00-17.00) - Shunya - wewnętrzna cisza - kurs Sat Nam Rasayan poziom I

Sat Nam Rasayan uczy jak wejść i pozostać w stanie wewnętrznej ciszy w krzątaninie i stresie dnia codziennego. Doświadczenie stanu wewnętrznej ciszy (Shuniya) umożliwia osobie praktykującej obserwowanie swoich emocji, odczuć, uczuć oraz myśli. Jest ona w stanie rozpoznać moment, kiedy te odczucia przeradzają się w dramat. Jak uda się jej rozpoznać ten moment, ma wtedy wybór – może te emocje przepuścić przez swoje ciało, tak aby jej nie dotknęły. W stanie Shuniya nie przywiązujesz się do żadnych odczuć, myśli czy uczuć, które się pojawiają. Bycie stabilnym w stanie wewnętrznej ciszy jest podstawą praktyki Sat Nam Rasayan. Naszym celem jest przełamać iluzję.

Moc i potencjał do uzdrawiania istnieje wszędzie i we wszystkich. Staje się ona dostępna poprzez oczyszczenie twoich duchowych kanałów energii w ciele subtelnym. W trakcie tego spotkania będziemy pracować nad oczyszczeniem głównych kanałów energetycznych (nadis) oraz z oczyszczeniem i otwarciem kanałów subtelnego odczuwania.

Sat Nam Rasayan jest sztuką uzdrawiania w tradycji jogi kundalini i oznacza „relaksację i boskie połączenie". Sat Nam Rasayan to technologia oparta na własnym postrzeganiu i odczuwaniu. Uczymy się odczuwać na subtelnym poziomie; siebie, nasze ciało, elementy, organy, kanały energetyczne, czakry, odczucia, emocje, tony, dźwięki... itp. Wszystko to, co postrzegamy jako ograniczenie zostaje uwolnione jak doświadczamy nieskończoności. W ten sposób, możliwe jest odczuwanie, rozpuszczenie i uzdrowienie energii i bloków w ciele.

Prowadzenie: Barbara Maziarska : uzdrowiciel i instruktor Sat Nam Rasayan.

Koszt warsztatu 550zł. Miejsce rezerwuje zaliczka 150zł.

Ten warsztat zalicza się do kursu SNR poziomu I.

W procesie certyfikacji - wymagane jest 6 weekendów /12 dni.Szczegóły certyfikacji i dalsze terminy kursu wkrótce.

Miejsce: Studio Jogi i Terapii Naturalnych JogaMed ul. Herbsta 2. Ursynów - metro Stokłosy.

Więcej informacji na temat kursu i dalsze terminy wkrótce.

Kontakt: tel :694 456 033 lub 504 706 002, e- mail jogakundalini@wp.pl, jogamed1@gmail.com.