.Zapraszamy do Studia Jogi i Terapii Naturalnych na regularne zajęcia jogi kundalini, jogi hormonalnej, jogi dla kręgosłupa medytacje i jogę dzwięku (gongi, misy i dzwonki) zobacz grafik zajęć jogi i medytacji.

Nasz adres: ul. Herbsta 2, Warszawa - Ursynów - metro Stokłosy. Zobacz na na mapie jak dojechać lub dojść do Studia.

Zapraszamy do zakupu herbat jogicznych Hari Tea oraz Shoti Maa Tea.

21 styczeń 2018 (niedziela) g. 16.00-19.00 – Uzdrawianie ran miłości i relacji - 7 wolnych miejsc!

Miłość jest wyjątkową siłą, dzięki której zmieniamy nasze życie, przezwyciężamy trudności i ograniczenia. Pomimo, że mamy w sobie dar miłości i potrzebę bycia kochanym, zazwyczaj mamy .trudności z okazywaniem tego uczucia. Z drugiej strony wydaje nam się, że nie zasługujemy na miłość i skazujemy siebie na samotność. A kiedy mamy już partnera, nie wiemy jak pielęgnować związek i w jaki sposób naturalnie wyrażać się w intymnej sferze naszego życia.

Każdy z nas miał złamane serce w wyniku doświadczonej zdrady, krzywdy czy rozczarowania. To jest częścią ludzkiego doświadczenia. Złamane serce jest realna sprawą – nie jest tylko sloganem z piosenki. Nauka odkryła, że kiedy doświadczamy zerwania relacji, nasz układ nerwowy i mózg działa tak samo jak w przypadku fizycznego urazu np. utraty kończyny.

.W trakcie tego warsztatu :

- rozwijanie miłości do siebie jako podstawa do budowania autentycznych relacji,

- nawiązaniem relacji ze swoją duszą, medytacja otwierająca przestrzeń serca.

- uzdrawianie karmicznych relacji.

Medytacja, którą będziemy wykonywać staje się bardzo mocną praktyką, gdy wykonujemy ją w dużej grupie, używając pewnej szczególnej geometrii, starego sekretu gurmat – drogi życia. Jej esencją jest użycie Naad dla przeorganizowania aury (pola elektromagnetycznego), dla odzwierciedlania doskonałego związku w naszej Jaźni i Nieskończoności, poprzez Duszę, która jest królestwem Najwyższej Miłości.

Prowadząca: Barbara Maziarska (Har Anand Kaur) - uzdrowiciel i instruktor Sat Nam Rasayan, nauczyciel i trener Jogi Kundalini.

Koszt: 100 zł. Obowiązują zapisy. Proszę o przesłanie zgłoszenia (imię i nazwisko + telefon kontaktowy) mailem na adres: jogamed1@gmail.com.

Płatność na miejscu gotówką przed warsztatem.

Miejsce: Studio Jogi i Terapii Naturalnych JogaMed, ul. Herbsta 2.

28 stycznia 2018 (niedziela) g. 11.00-13.30 - Oczyszczenie wątroby

Zapraszamy na warsztat dla oczyszczanie wątroby, który obejmuje: praktykę jogi, terapię dźwiękiem i przygotowanie do płukania wątroby.

.Prawie każda choroba jest bezpośrednio lub pośrednio spowodowana przez zatory w kanałach żółciowych wątroby i woreczka żółciowego; uwięziona tam toksyczna żółć jest źródłem większości problemów trawiennych ; zablokowane drogi żółciowe w wątrobie mogą zamienić nieszkodliwe substancje chemiczne w substancje rakotwórcze a następnie rozproszyć się po całym organizmie. źle działającą wątroba może zablokować 70% przepływu krwi do serca.

Wątroba jest odpowiedzialna za jasność umysłu i stabilność emocjonalną.

W czasie warsztatu:

W czasie warsztatu:

1. Przygotowanie teoretyczne i praktyczne do oczyszczania wątroby; każdy otrzyma indywidualny harmonogram postępowania i potrzebne składniki ( m. innymi: środek umożliwiający wydalanie kamieni) do stosowana do warunkach domowych w ciągu 1 tygodnia po warsztacie.

2. Praktyka jogi i terapia dźwiękiem dla meridianu wątroby.

3. Konsultacja/wsparcie w procesie oczyszczania domowego dla uczestników warsztatu.

Prowadzenie: Marek Tyburcy - jogin, terapeuta metodami naturalnymi

Koszt 150zł. Miejsce rezerwuje zgłoszenie: e-mail: imię i nazwisko + telefon kontaktowy przesłane na adres: jogamed1@gmail.com oraz wpłata zadatku 50zł gotówką w Studio lub na konto JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802.

Miejsce: Studio Jogi i Terapii Naturlanych "JogaMed" ul. Herbsta 2.

10 luty 2018 (sobota g. 12.00-19.30 - Jak poczuć i uzdrowić swoje czakry? - Uzdrawianie i równoważenie czakr - kurs medytacji i uzdrawiania!

.

Jak wykorzystać wiedzę o czakrach w uzdrawianiu Sat Nam Rasayan? Uzdrawiając przez czakry w Sat Nam Rasayan można zmienić percepcję osoby dotyczącą miłości i seksualności, można pozbyć się obaw, frustracji i pretensji do świata. Jak pracować i uzdrowić karmę w Sat Nam Rasayan? Jak zmienić niekorzystny układ gwiazd? To zagadnienia, które będą omawiane i praktykowane w czasie tego weekendu.

Sat Nam Rasayan jest sztuką uzdrawiania w tradycji jogi kundalini i oznacza „relaksację i boskie połączenie". Sat Nam Rasayan to technologia oparta na własnym postrzeganiu i odczuwaniu. Uczymy się odczuwać na subtelnym poziomie; siebie, nasze ciało, elementy, organy, kanały energetyczne, czakry, odczucia, emocje, tony, dźwięki... itp. Wszystko to, co postrzegamy jako ograniczenie zostaje uwolnione jak doświadczamy nieskończoności. W ten sposób, możliwe jest odczuwanie, rozpuszczenie i uzdrowienie energii i bloków w ciele.

W trakcie warsztatu:

- praca z czakrami, równoważenie czakr, rozpoznawanie najsłabszej czakry,

- medytacje dla uzdrowienia czakr, uzdrawianie czakr - praca w parach przy pomocy Sat Nam Rasayn, (uzdrawianie w głębokiej medytacji).

Prowadzenie: Barbara Maziarska - uzdrowiciel i instruktor Sat Nam Rasayan.

Cena First Minute: 250zł przy wpłacie zadatku do 29 stycznia 2018., Po tym terminie 300zł. Miejsce rezerwuje zgłoszenie: e-mail: imię i nazwisko + telefon kontaktowy przesłane na adres: jogamed1@gmail.com oraz wpłata zadatku 100zł gotówką w Studio lub na konto JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802.

Miejsce: Studio Jogi i Terapii Naturalnych "JogaMed" ul. Herbsta 2, Warszawa - metro Stokłosy.

11 luty 2018 (niedziela) g. 17.30-19.00 - Terapia dźwiękiem dla zrównoważenia czakr

Zapraszamy na kąpiel w dźwiękach. Wibracje gongu pomagają uwolnić napięcia i lęki, spowalniają fale mózgowe i redukują stres. Dźwięki gongu trafiają do nas nie tylko poprzez słuch, lecz również przez doznania akustycznych drgań w całym ciele. Dźwięk OM wydawany przez gong stwarza absolutną ciszę wewnątrz. Dźwięki mis tybetańskich wnikają w ciało docierając do każdej pojedynczej komórki pobudzając ją do właściwej wibracji. Każda misa wydaje dźwięki zarówno wysokie jak i niskie. Misy tybetańskie wydają wszystkie dźwięki których potrzebuje nasze ciało. W zależności od zastosowanej techniki uderzenia można osiągnąć określone skutki terapeutyczne.

Celem tej sesji jest zharmonizowanie czakr. Sesja obejmuje rozgrzewkę - ćwiczenia jogi + długi relaks w gongach, misach i dzwonkach koshi. Zapraszamy.

Prowadzenie: Marek Tyburcy - jogin, masażysta i terapeuta metodami naturalnymi

Koszt 50 zł. Płatnie gotówką przed zajęciami. Prosimy o punktualne przybycie - 10 min wcześniej.

Proszę przyjść w wygodnym ubraniu, aby swobodnie położyć się na macie. Maty i koce są na miejscu.

17 luty (sobota) g.16.00-20.00 – Taniec biegunowości: Uniwersalna Para- 8 wolnych miejsc!

....„Intymność – bezpośrednia, niezmienna, bliska więź ze sobą i innymi ludźmi – może powstać jedynie wtedy, kiedy nasze serca są bezbronne. Aby przebrnąć przez różnice osobowościowe, dotrzeć do prawdziwej części siebie, zdolnej do wyrażania najgłębszych i nieujarzmionych aspektów naszego człowieczeństwa, musimy nauczyć się kochać i pozwalać, by ktoś pokochał nas, nie stawiając przy tym przeszkód i nie broniąc się. To oznacza rozwijanie zdolności bycia emocjonalnie obecnym, nawet gdy czujemy się bezbronni i narażeni na ataki; porzucenie wielu strategii, które wykorzystywaliśmy po to, by czuć się bezpiecznie i mieć kontrolę; oraz znalezienie odwagi, by kochać bez gwarancji i stawiania żądań. Dzięki rozwijaniu w ten sposób swoich możliwości tworzenia intymnej relacji odkrywamy miłość jako stałą obecność w emocjonalnym centrum naszego serca...”

Nauki Jogi pomagają nam zrozumieć naturę biegunowości/polaryzacji : dzień i noc, słońce i księżyc, mężczyzna i kobieta, aspekt męski i aspekt żeński w każdym z nas. Poznając jogiczną perspektywę dotyczącą różnic między kobietą a mężczyzną, możesz wykorzystać różnice jako uzupełnienie, do stworzenia pokoju, harmonii i miłości.

W trakcie warsztatu: praktyka jogi kundalini i medytacji dla zharmonizowania aspektu męskiego i żeńskiego w nas samych, tak abyśmy pozostawali w stanie pełni, tak aby nikt z zewnątrz nie musiał uzupełniać naszych braków.

Prowadząca: Barbara Maziarska - nauczyciel i trener instruktorów jogi Kundalini, uzdrowiciel Sat Nam Rasayan (uzdrawianie w głębokiej medytacji).

Koszt 150 zł. Miejsce rezerwuje zgłoszenie: e-mail: imię i nazwisko + telefon kontaktowy przesłane na adres: jogamed1@gmail.com oraz wpłata zadatku 50zł gotówką w Studio lub na konto JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802.

Miejsce: Studio Jogi i Terapii Naturalnych "JogaMed" ul. Herbsta 2, Warszawa - metro Stokłosy.

18 luty 2018 (niedziela) godz. 10.00 -13.00 – Zdrowie Kobiety - warsztat jogi hormonalnej

Zapraszam na warsztat jogi hormonalnej połączony z wykładem/ recepturami jak dbać o siebie w różnych okresach życia; Zajmiemy się szczególnie: cyklem menstruacyjnym i czasem około menopauzalnym.

W programie: ćwiczenia i receptury redukujące zbyt duże napięcie przedmiesiączkowe , łagodzące objawy menopauzalne oraz regulujące cykl menstruacyjny oraz receptury wspomagające: jak się odżywiać i co wzmacniać.

Joga Hormonalna to naturalna terapia wykorzystująca ćwiczenia jogi, oddech, koncentrację i relaksację, dzięki której można wznowić lub wyregulować produkcję żeńskich hormonów. Joga Hormonalna jest wskazana dla wszystkich kobiet szczególnie w wieku 35+, kiedy produkcja estrogenu naturalnie się obniża. Obniżony poziom hormonów ma wpływ na obniżoną stabilność emocjonalną, depresje, bezsenność, obniżenie libido, migreny, trudności w koncentracji i zapamiętywaniu, suchość pochwy, zaburzenia cyklu miesiączkowego oraz suchość skóry. Ćwiczenia jogi hormonalnej oddziałują na całe ciało, ale w szczególności na : jajniki, przysadkę, tarczycę oraz nadnercza. Joga hormonalna pomaga w przygotowaniu się do menopauzy, pomaga zlikwidować związane z nią dolegliwości. Joga hormonalna jest połączeniem praktyki asan hatha-jogi, ćwiczeń kundalini jogi oraz tybetańskich technik energetycznych.

Prowadząca: Barbara Maziarska- terapeutka jogi hormonalnej, nauczyciel i trener Kundalini Jogi.

Koszt 100 zł. Miejsce rezerwuje zgłoszenie: e-mail: imię i nazwisko + telefon kontaktowy przesłane na adres: jogamed1@gmail.com.

Miejsce: Studio Jogi i Terapii Naturalnych JogaMed, ul. Herbsta 2.

24 luty 2018 (sobota) g. 16.00-19.30 – Moc Kobiety - Odzyskaj swoją MOC uwalniając złość i frustrację

.Ten warsztat dedykuję głównie kobietom, które odczuwają ogromną wściekłość. Ta wściekłość, złość i agresja nie jest tylko Twoja, ona pochodzi z przeszłości… z historii twojej rodziny… kiedy na przykład twoja matka/babka lub inna kobieta w twoim rodzie musiała stawać czoła męskim zadaniom: czyli utrzymać rodzinę, chronić swój dom i bliskich…wtedy obok opieki troski, karmienia i łagodności musiała zarabiać, bronić i chronić… Wtedy kobieta nadużywa swojej energii kobiecej, traci wdzięk i łagodność, a na to miejsce pojawia się wściekłość i agresja.

W trakcie warsztatu: oczyszczanie złości i wściekłości z przeszłości. tej przekazanej pokoleniowo (już od 5 miesiąca życia w łonie matki) i tej bieżącej w celu odzyskania swojej kobiecości i mocy.

W trakcie warsztatu nauczysz się jak pracować z emocją, jak pozwalać jej, aby komunikowała się z Tobą i jak ją przetransformować, aby Tobie służyła.

Prowadząca: Barbara Maziarska – nauczyciel i trener jogi kundalini i uzdrowiciel i instruktor Sat Nam Rasayan (uzdrawianie w głębokiej medytacji).

Koszt - 120 zł. Obowiązują zapisy osobiście w Studio lub e-mail: jogamed1@gmail.com: podaj imię i nazwisko + telefon kontaktowy Opłaty wnosimy gotówką w Studio przed warsztatem.

Obowiązują wygodne stroje jak na jogę. maty i pomoce do jogi są na miejscu.

Miejsce : Studio Jogi i Terapii Naturalnych "JogaMed" ul. Herbsta 2, Warszawa - metro Stokłosy.

2-4 marzec 2018 - Trzecie oko, Intuicja i Era Wodnika - warsztat wyjazdowy - Rozpieszczenie/Oczyszczalnia - Stodoła Wszystkich Świętych niedaleko Warszawy - 4 wolne miejsca!

W trakcie tego 3 dniowego warsztatu będziemy pracować z oczami i wyobrażeniami. Uważamy, że rzeczywistość jest taka jak ją widzimy. Wszystko weryfikujemy poprzez: widziałeś to?

.W trakcie warsztatu będziemy pracować nad otwarciem trzeciego oka, a także będziemy się uczyć jak używać widzenia do uzdrowienia siebie i innych. Prawdopodobnie cały czas widzisz swoim 3-cim okiem, ale nie jesteś tego świadom/a, ponieważ nie patrzysz. To oznacza, że coś w Twojej świadomości jest świadome, ale nie możesz tego zintegrować, aby rzeczywiście widzieć. W takiej sytuacji, nic nie trzeba rozwijać, wystarczy tylko to rozpoznać. Twoje trzecie oko pracuje w ten sam sposób jak Twoje fizyczne oczy. Fizyczne oczy są niezbędne w normalnym procesie widzenia. One pozwalają Ci zbudować obraz poprzez neurony połączone z Twoimi oczami i mózgiem. Ale obraz, jako taki, powstaje w twojej świadomości. I to samo jest z trzecim okiem. Obraz z trzeciego oka także powstaje w Twojej świadomości w przestrzeni w twoim mózgu. W trakcie tych warsztatów wskoczymy do tej przestrzeni, gdzie zobaczycie obraz poza normalna przestrzenia i czasem.

Program pobytu obejmuje praktykę jogi, medytacji i uzdrawiania. Czy dostęp do wewnętrznej wizji pomoże Ci w nadchodzącym czasie? W Erze Wodnika? Mijające 2 tysiące lat, nazywane Erą Ryb, były okresem zewnętrznej ekspansji ludzkości, dotarcia do Księżyca i działania na zewnątrz. Był to czas pościgu, chwytania, zabierania i poszukiwania. Era Wodnika ma być zupełnym przeciwieństwem – ludzkość zwróci się do wewnątrz w poszukiwaniu spokoju, ciszy i mądrości. Przygotuj się na ten czas, połącz się na poziomie subtelnym z energią Matki Ziemi oraz z innymi ludźmi, aby ułatwić przejście ludzkości w stan Uniwersalnej Świadomości.

W programie: Joga Kundalini, nauka Sat Nam Rasayan (uzdrawianie w głębokiej medytacji), dieta wegetariańska, która pozwoli na oczyszczenie ciała.

Zapraszamy na kameralny wyjazd z jogą i uzdrawianiem do wspaniałego jogicznego miejsca jakim jest Oczyszczalnia - Stodoła Wszystkich Świętych niedaleko Warszawy.

Program pobytu: Piątek zakwaterowanie od godz. 17.00. 17.30 -obiadokolacja 19.00-21.00- praktyka jogi i medytacji, medytacja pełni.

Sobota/Niedziela: 6.30-poranna praktyka jogi i medytacji – 3 oko. 8.30-śniadanie, 10.30- 13.00 - warsztat i praktyka jogi, 13.00- obiad, 15.30- 18.00- uzdrawianie-teoria i praktyka, 18.00-kolacja, 19.30-21.00- medytacja, wizualizacja, relaksacja przy gongach i misach.

W niedzielę kończymy ok. 17.30.

prowadząca: Barbara Maziarska - nauczycielka jogi kundalini, trener instruktorów jogi kundlaini, terapeuta jogi hormonalnej, jogi dla oczu, instruktor i uzdrowiciel Sat Nam Rasayan (uzdrawianie w głębokiej medytacji).Koszt 750 zł (obejmuje warsztaty, zakwaterowanie w pokojach 2 os. z łazienką, posiłki wegetariańskie wg. programu).

Cena obowiązuje przy wpłacie zadatku do 31 stycznia 2018, po tym terminie 800zł.Liczba miejsc jest ograniczona - do 10 os, czyli mamy do dyspozycji 5 pokoi 2 os. z łazienkami. Będziemy zakwaterowani w Rozpieszczeniu. Miejsce rezerwuje zgłoszenie mailowe + wpłata zadatku 400zł płatna gotówką w Studio lub na konto JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802. Informacje i zapisy: jogamed1@gmail.com, www.jogamed.pl, www.jogakundalini.waw.pl.

24-25 marzec 2018 (sobota g. 12.00-19.00 i niedziela g.10.00-17.00) - Rebirthing - ponowne narodziny

.Jeśli potrzebujesz uzdrowienia i uwolnienia bagażu i wzorców z podświadomości, nieuświadomionych lęków, emocji, wzorców i blokad z dzieciństwa i innych okresów życia – ten warsztat jest dla Ciebie!Nasz pierwszy oddech określa nasze wejście w życie. Będąc jeszcze w łonie matki przejmujemy jej emocje i lęki. Od jej samopoczucia zależy, czy rozpoczynany naszą podróż z poczuciem bezpieczeństwa i miłości, czy z uczuciem niepewności i lęku. W okresie dzieciństwa, dla własnej ochrony, wszystkie traumatyczne doświadczenia wypychamy do podświadomości. Inaczej nie bylibyśmy w stanie przetrwać i przeżyć. W życiu dorosłym, te urazy czy doświadczenia powracają do nas w najmniej spodziewanych momentach i zachowujemy się wtedy; jak mała skrzywdzona dziewczynka czy chłopiec. Ulegamy emocjom, boimy się, jesteśmy często niepewni, nieśmiali, nie wierzymy we własne możliwości. Nasze emocjonalne zachowania nie są adekwatne do danej sytuacji. W trakcie warsztatu będziemy doświadczać ponownych narodzin, uzdrawiać czas, kiedy byliśmy jeszcze w łonie matki, czas naszych narodzin, dzieciństwo oraz nasze przeżycia i doświadczenia do chwili obecnej przy pomocy technik oddechowych, medytacji i jogi kundalini.

Program tego warsztatu obejmuje: praktykę Jogi Kundalini, medytacje prowadzone, procesy uwalniania.

Sobota : 12.00 – 15.00 warsztat - uzdrawianie okresu sprzed narodzin, poprzednich wcieleń, które mają wpływ na główny problem w naszym aktualnym życiu.warsztat;

15.00-16.15 przerwa;

16.15 - 19.00 - uzdrawianie okresu płodowego

Niedziela: 10.00- 13.00 - Ponowne narodziny; 13.00-14.15 - przerwa; 14.15-17.00 - Uzdrawianie wzorców z okresu dzieciństwa.

Cena First Minute: 400zł przy wpłacie zaliczki 200zł do 5 marca 2018, po tym terminie koszt 450zł.

Prowadząca: Barbara Maziarska (Har Anand) - nauczyciel i trener instrktorów jogi kundlaini, uzdrowiciel i instruktor Sat Nam Rasayan.

Miejsce: Studio Jogi i Terapii Naturalnych JogaMed ul. Herbsta 2. Ursynów - metro Stokłosy. Informacje i zapisy: jogamed1@gmail.com. Miejsce na warsztacie rezerwuje zgłoszenie + wpłata zaliczki 200 zł płatna gotówką w Studio lub na konto JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802.

6 kwiecień 2018 (sobota g. 12.00-19.30 i niedziela g. 10.00-17.00) - Uzdrawianie 5 elementów (ziemia, woda, ogień, powietrze i eter) - kurs medytacji i uzdrawiania

.„Poprzez samą uwagę możliwe jest zrównoważenie pięciu elementów (ziemia, woda, ogień, powietrze i eter ) oraz ciała pranicznego" Guru Dev Singh.

Sat Nam Rasayn, to sztuka uzdrawiania oraz medytacji praktykowana w tradycji Jogi Kundalini. Przez tysiące lat była to technologia hermetycznie strzeżona i przekazywana tylko od mistrza do ucznia, w tradycyjny sposób, w ciszy. Uzdrawianie metodą Sat Nam Rasayan odbywa się w stanie shuniya (wewnętrzna cisza). W stanie wewnętrznej ciszy (Shunia) dotykamy nieskończoności i zaczynamy z nią płynąć. Wszystko to, co postrzegamy jako ograniczenie zostaje uwolnione jak doświadczamy nieskończoności. W ten sposób, możliwe jest odczuwanie, rozpuszczenie i uzdrowienie energii i bloków w ciele.

Każdy z pięciu elementów jest ściśle powiązany z jednym z pięciu zmysłów. Najniższy element ziemi, został utworzony ze wszystkich elementów bardziej subtelnych, i jest dostępny dla wszystkich zmysłów w tym i zapachu. Następny wyższy element wody, nie ma zapachu (jest bardziej subtelny niż element Ziemi), ale można go posmakować. Dalej, ogień, nie można go posmakować ani powąchać, ale można zobaczyć (i jest związany z oczami). Powietrze można usłyszeć. Element Akashy jest niedostępny dla zmysłów.

W trakcie warsztatu:

- dowiesz się jak pracować z żywiołami, jak je poczuć w swoim ciele, jak przez żywioły uzdrowić czakry.

- poznasz medytacje wzmacniające poszczególne elementy w ciele,

- uzdrawianie elementów - praca w parach przy pomocy Sat Nam Rasayn, (uzdrawianie w głębokiej medytacji).

Prowadzenie: Barbara Maziarska - uzdrowiciel i instruktor Sat Nam Rasayan.

Cena First Minute: 250zł przy wpłacie zadatku do 26 marca 2018., Po tym terminie 300zł. Miejsce rezerwuje zgłoszenie: e-mail: imię i nazwisko + telefon kontaktowy przesłane na adres: jogamed1@gmail.com oraz wpłata zadatku 100zł gotówką w Studio lub na konto JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802.

Miejsce: Studio Jogi i Terapii Naturalnych "JogaMed" ul. Herbsta 2, Warszawa - metro Stokłosy.

22-24 czerwiec 2018 (piątek-niedziela) – Joga i medytacja na Przesilenie Letnie - uzdrowienie dla ciała, umysłu i duszy

Miejsce - Ośrodek Wolnego Wyboru, Czarny Las k/ Grodziska Mazowieckiego, ul. Cisowa 15.Więcej informacji...

15-19 sierpnia 2018 (środa-niedziela) - Festiwal Kobiecy - z jogą hormonalną i kundalini dla połączenia z Mistrzynią w Tobie.

Miejsce - Ośrodek Wolnego Wyboru, Czarny Las k/ Grodziska Mazowieckiego, ul. Cisowa 15.Więcej informacji...

Kontakt: tel :694 456 033 lub 504 706 002, e- mail jogakundalini@wp.pl, jogamed1@gmail.com.