.Zapraszamy do Studia Jogi i Terapii Naturalnych na regularne zajęcia jogi kundalini, medytacje i jogę dzwięku (gongi, misy i dzwonki) zobacz grafik zajęć jogi i medytacji.

Nasz adres: ul. Herbsta 2, Warszawa - Ursynów - metro Stokłosy. Zobacz na na mapie jak dojechać lub dojść do Studia.

Odwiedź nas również na Facebooku

26 września -1 października 2023 (wtorek-niedziela) - Świadoma Komunikacja - Transformacja - warsztat/ kurs jogi kundalini poziom 2/ Oddechowo Urle/k Warszawy !

Świadoma Komunikacja - "Jesteśmy naszymi słowami, podnosimy lub nie, poprzez wibrację naszej komunikacji. Moc słowa jest bezpośrednią droga do osiągnięcia mistrzostwa"

Człowiek jest urządzeniem nadawczo-odbiorczym, które odbiera i przekazuje energię 24 godziny na dobę. Sposób, w jaki to robimy, determinuje jakość naszej komunikacji i naszych relacji ze sobą - i ze światem. Ten kurs pomaga zlokalizować „ukryte ja”, które stara się kontrolować twoje zachowanie, a następnie zrzucić maskę, pozwalając, by twoje wyższe ja dominowało w tobie.

„Moc w komunikacji tkwi w jej jakości, nie ilości. Twoja mowa powinna być mową jakości, nie ilości. Powinieneś używać krótkich zdań, które mówią wiele. Lub powinieneś powiedzieć dużo w krótkim zdaniu.” - Yogi Bhajan

20 października 2023 (piątek) g 18.00-21.00 - Joga Hormonalna i Joga Oczu - warsztat - 6 wolnych miejsc!

Joga Hormonalna to naturalna terapia wykorzystująca ćwiczenia jogi, oddech, koncentrację i relaksację, dzięki której można wznowić produkcję hormonów: żeńskich, wyregulować wagę ciała (tarczyca i trzustka) i zredukować stres.

Praktyka zalecana: - aby zredukować napięcie przed menstruacyjne, - zrównoważyć poziom hormonów,- aby zharmonizować przepływ energii życiowej i zwiększyć jej poziom,- aby nauczyć się oddychać i pogłębić oddech oraz jego świadomość, - aby umieć oddychać w chwilach stresu i niepokoju - aby wzmocnić brzuch i zniwelować ” oponkę” czy ukształtować piękną talię, w czasie około menopauzalnym, wsparcie, gdy staracie się o dziecko, gdy masz problemy z zasypianiem, koncentracją i odczuwaniem siebie jako kobiety.

Joga oczu i Joga Nidra. Jest wiele technik medytacyjnych i relaksacyjnych, które energetyzują, równoważą i relaksują nasze oczy. W trakcie tych zajęć wykonamy chiński masaż oczu, ćwiczenia wzmcniające mięśnie mięśnie wokół oczu oraz medytację z odczuwaniem wrażeń i relaksację.

Relaksacja jest to umiejętność rozluźniania mięśni i ale również głowy - czyli relaks dla umysłu, bez którego proces widzenia nie jest możliwy.

Ćwiczenia jogi hormonalnej oddziałują na całe ciało, ale w szczególności na : jajniki, przysadkę, tarczycę oraz nadnercza.

Joga hormonalna obejmuje proste ćwiczenia i jest odpowiednia dla osób o dowolnej sprawności.

Prowadząca: Barbara Maziarska - terapeutka jogi hormonalnej, Womb Yoga, nauczycielka i trenerka instruktorów jogi kundalini poziom 1 i 2.

Inwestycja 200 zł. Liczba miejsc ograniczona. Kameralny kurs. Decyduje kolejność zgłoszenia. Obowiązują zapisy: osobiście w Studio lub e-mail: jogamed1@gmail.com.

Miejsce: Studio Jogi i Terapii Naturalnych "JogaMed' ul. Herbsta 2, Warszawa

21 października 2023 (sobota) g. 10.00-13.00 - Moc Kobiety - Kobieta bez winy i wstydu - droga do akceptacji siebie - warsztat jogi kundalini

Być może od dawna potrzebujesz uwolnić swój wstyd, aby poczuć się w pełni sobą, w pełni kobietą. Wykorzystaj energię Nowiu Księżyca. Wstyd rozświetla twój cień, czyli te miejsca/obszary, w których nie spełniasz swoich własnych oczekiwań i wymagań.

Wstyd daje Ci jednocześnie okazję do zaakceptowania siebie taką jak jesteś, a jesteś perfekcyjnie niedoskonała. Jako kobiety cały czas odczuwamy wewnętrzne rozterki, czy skupić się na zaspokajaniu własnych potrzeb, czy potrzeb innych, szczególnie najbliższych. Aby stawić czoła temu wyzwaniu, musisz korzystać z trzech umiejętności:- zdolność słuchania siebie - słuchania potrzeb innych - umiejętność zobaczenia wszystkiego na raz, nawet ponad krótko-terminowymi okolicznościami. Taką umiejętność nazywamy głosem duszy. Największym wrogiem pomyślności kobiety jest jej niepewność i pomniejszanie swojej wartości. Jeśli kobieta czuje się bezcenna, wtedy zostanie jej zaoferowana każda cena. Dla kobiety jest niemal konieczne, aby cały czas potwierdzała siebie. Musisz przekonać siebie, że masz rację, że twoje otoczenie jest w porządku, i że to, co widziałaś i słyszałaś jest w porządku. Komunikacja kobiety z samą sobą daje jej dostęp do wewnętrznej wiedzy, ta wewnętrzna wiedza daje jej godność, a godność daje jej boskość.

Prowadzenie: Barbara Maziarska : nauczyciel i trener jogi kundalini. uzdrowiciel i instruktor Sat Nam Rasayan.

Inwestycja 200 zł. Miejsce potwierdza zgłoszenie: jogamed1@gmail.com. Podaj imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy.

Miejsce: Studio Jogi i Terapii Naturalnych "JogaMed" ul. Herbsta 2.

17-19 listopada 2023 (piątek – niedziela) – Moc Kobiety - Hormony, Witalność i Stres - odosobnienie z jogą hormonalną i kundalini/Rozpieszczanie przy Oczyszczalnia Miejsce - 5 wolnych miejsc!

Miejsce: Oczyszczalnia Miejsce Ludwików 26., Teresin/ k. Warszawy.

.Dołącz do nas, jeśli potrzebujesz równowagi, powrotu do siebie, do swojej mocy, odzyskania sił witalnych.

Moc kobiety nie jest związana z jej atrakcyjnością fizyczną, ale z jej intuicją, inteligencją i wdziękiem oraz umiejętności stawienia czoła przeciwnościom.

W programie: nauka i praktyka jogi hormonalnej oraz prostych ćwiczeń anty-stres, czyli jak odzyskać dobre samopoczucie i rozluźnić napięcia.

W wyniku chronicznego stresu płaty czołowe mózgu tracą umiejętność rozróżniania istotnych i nieważnych informacji, spowalnia się regeneracja komórek w ciele, słabiej funkcjonuje układ odpornościowy, procesy trawienia spowalniają. W miarę upływu czasu dochodzi do wyczerpania rezerw białych ciałek krwi (np. limfocyty- zwalczające wirusy). Nie pozostaje to również bez wpływu na produkcję hormonów żeńskich. Wynikiem długotrwałego stresu są również zaburzenia hormonalne, Blokowana jest funkcja przysadki, skąd wysyłany jest sygnał do jajników do produkcji estrogenu.

W programie:

1. Warsztaty jogi hormonalnej: ćwiczenia i receptury redukujące zbyt duże napięcie przedmiesiączkowe , łagodzące objawy menopauzalne oraz regulujące cykl menstruacyjny, omówienie wpływu księżyca na Kobietę i jej nastrój. Joga Hormonalto naturalna terapia wykorzystująca ćwiczenia jogi, oddech, koncentrację i relaksację, dzięki której można wznowić lub wyregulować produkcję żeńskich hormonów. Obniżony poziom hormonów ma wpływ na obniżoną stabilność emocjonalną, depresje, bezsenność, obniżenie libido, migreny, trudności w koncentracji i zapamiętywaniu.

2. Warsztaty jogi kundalini – Witalność I stres

Zmiana to stres, który wymaga naszej zdolności do reagowania i adaptacji. Witalność to zdolność adaptacji naszego układu nerwowego i gruczołowego. Kaliber to konsekwencja, która zainspiruje innych przez życiowe wyzwania.

Zarządzaj swoją osobistą energią i przywróć swoją moc, aby mogła żyć w zdrowiu, szczęściu i witalności. Dołącz do nas, aby odnowić i odzyskać swoją witalność i radośnie cieszyć się życiem!

Nie ma znaczenia, jak długo żyjesz, liczy się to, jak żywa i witalna jesteś w każdej chwili.

Prowadząca: Barbara Maziarska – doświadczony nauczyciel i trener nauczycieli Jogi Kundalini Poziomu I i II, terapeutka i nauczycielka jogi hormonalnej.

Program pobytu:

(piątek) – przyjazd uczestniczek od godz. 17.00 (zakwaterowanie/spacer po terenie)

18.00 – kolacja

19.00 - 21.30 – wprowadzenie do jogi hormonalnej, zajęcia, medytacja, relaksacja

( sobota)

6.30-8.30 - poranna praktyka jogi i medytacji

8.30 – śniadanie

11.00-13.00 – Warsztat : Joga Hormonalna

13.00 – obiad

15.30 -18.00 – warsztat: Joga Kundalini

18.00 –kolacja

19.30 -21.00 – medytacja wzmacniające MOC KOBIET + relaksacja

(niedziela)

6.30-8.30 - poranna praktyka jogi i medytacji

8.30 – śniadanie

11.00-12.30 – Joga hormonalna

12.30-14.00 - podsumowanie i medytacja

14.00 – obiad.

15.00-wyjazd do domu

prowadząca: Har Anand /Barbara Maziarska - nauczycielka jogi kundalini, trenerka instruktorów jogi kundalini, terapeutka jogi hormonalnej, instruktor i uzdrowiciel Sat Nam Rasayan (uzdrawianie w głębokiej medytacji).

Inwestycja First Minute 1300zł (w tym 800 zł -warsztat i 500zł- zakwaterowanie i wyżywienie wg. programu płatne na miejscu do Ośrodka). Oferta First Minute obowiązuje przy wpłacie zadatku do 16 września 2023, po tym terminie cena warsztatu wzrasta o 150zł.

Miejsce rezerwuje zgłoszenie mailowe, podaj imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy + wpłata bezzwrotnego zadateku 300zł na konto JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802. Informacje i zapisy: jogamed1@gmail.com

25 listopada 2023 (sobota) g. 10.00-17.00 - Subtelna wrażliwość - ciało subtelne a kronika Akashy – warsztat Sat Nam Rasayan - 9 wolnych miejsc!

Ciało subtelne wyraża subtelną wrażliwość w komunikacji z innymi i ze wszystkim co JEST. Kiedy ciało subtelne pracuje prawidłowo, wtedy osoba od razu staje się wrażliwa na niewerbalne sygnały i na prawdziwe znaczenie ponad słowami.

Ciało subtelne przenosi duszę do nieskończoności w momencie śmierci. To jest drugie ciało obok ciała duszy, które istnieje, kiedy wszystkie inne ciała znikają. Często, możemy projektować nasze ciało subtelne ponad czasem i przestrzenią, aby być w dwóch miejscach równocześnie. Wizje świętych i aniołów są ich ciałami subtelnymi. To jest to, co nas łączy z nieskończonością nadal istnieje przez wietrzność.Nasze ciało subtelne pozwala nam wyglądać poza bezpośrednie realia życia w wysublimowaną uniwersalną grę, która leży poza nimi. Ciało subtelne penetruje wszystkie inne ciała człowieka, zapisuje i gromadzi informacje z różnych wcieleń,które są nazywane "Akashic Records" .

Gdy nasze ciało subtelne jest silne, posiadamy finezję i wyciszenie. Nic w życiu nie stanowi dla nas tajemnicy. Uczymy się szybko, mistrzowsko i swobodnie opanowujemy sytuacje. Słabe dziewiąte ciało, może oznaczać, że jesteśmy naiwni i łatwo dajemy się oszukiwać. Może objawiać się tym, że jesteśmy wulgarni w słowach i zachowaniu. Możemy czuć się niespokojni, gdyż brak nam spokoju wewnętrznego.

Sat Nam Rasayan jest starożytną sztuką medytacji i uzdrawiania. W Sat Nam Rasayan używamy tylko naszej świadomości do uzdrawiania. Stan świadomości, w którym pozwalamy sobie na odczucia i który pozwala na uzdrowienie nazywamy przestrzenią sensytywną. W sanskrycie Sat Nam Rasayan oznacza: Sat – prawda, Nam – tożsamość, Rasayan – odmłodzenie w całości Sat Nam Rasayan tłumaczone jest jako "głęboki relaks w Prawdziwej Tożsamości”.

Prowadząca: Barbara Maziarska - nauczycielka i trenerka instruktorów jogi kundalini, uzdrowiciel i instruktor Sat Nam Rasayan.

Inwestycja First Minute - 400 zł. Miejsce rezerwuje zgłoszenie (podaj imię i nazwisko + telefon kontaktowy. Cena First Minute obowiązuje przy wpłacie zadatku 100zł do 11 października 2023. Po tym terminie i na miejscu - 450zł.

Zgłoszenia: proszę kierować na adres: jogamed1@gmail.com. Zadatek wpłać na konto: JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802.

Miejsce: Studio Jogi i Terapii Naturalnych JogaMed ul. Herbsta 2. Ursynów - metro Stokłosy.

5-7 stycznia 2024 (piątek-niedziela) - Warsztat Noworoczny - Rebirthing - ponowne narodziny - warsztat wyjazdowy/ Rozpieszczanie przy Oczyszczalnia Miejsce k/ Warszawy - 9 wolnych miejsc!

W czasie warsztatu numerologia roku 2024 oraz ponowne narodziny, czyli jak dobrze zacząć Nowy Rok. Jeśli potrzebujesz uzdrowienia i uwolnienia bagażu i wzorców z podświadomości, nieuświadomionych lęków, emocji, wzorców i blokad z dzieciństwa i innych okresów życia – ten warsztat jest dla Ciebie!

Nasz pierwszy oddech określa nasze wejście w życie. Będąc jeszcze w łonie matki przejmujemy jej emocje i lęki. Od jej samopoczucia zależy, czy rozpoczynany naszą podróż z poczuciem bezpieczeństwa i miłości, czy z uczuciem niepewności i lęku. W okresie dzieciństwa, dla własnej ochrony, wszystkie traumatyczne doświadczenia wypychamy do podświadomości. Inaczej nie bylibyśmy w stanie przetrwać i przeżyć. W życiu dorosłym, te urazy czy doświadczenia powracają do nas w najmniej spodziewanych momentach i zachowujemy się wtedy; jak mała skrzywdzona dziewczynka czy chłopiec. Ulegamy emocjom, boimy się, jesteśmy często niepewni, nieśmiali, nie wierzymy we własne możliwości. Nasze emocjonalne zachowania nie są adekwatne do danej sytuacji. W trakcie warsztatu będziemy doświadczać ponownych narodzin, uzdrawiać czas, kiedy byliśmy jeszcze w łonie matki, czas naszych narodzin, dzieciństwo oraz nasze przeżycia i doświadczenia do chwili obecnej przy pomocy technik oddechowych, medytacji i jogi kundalini.

W programie wykład dot. cykli życia: cykle świadomościowe, energetyczne i intelektualne i jaki mają na nas wpływ.

Program tego warsztatu obejmuje: praktykę Jogi Kundalini, medytacje prowadzone, procesy uwalniania. W trakcie warsztatu będziemy doświadczać ponownych narodzin, uzdrawiać czas, kiedy byliśmy jeszcze w łonie matki, czas sprzed naszych narodzin, nasze narodziny, dzieciństwo, czasy szkolne oraz nasze przeżycia, wyobrażenia i doświadczenia do chwili obecnej. Będą omawiane i uzdrawiane cykle życia w tym śmierć jako etap w cyklu życia.

Prowadzenie: Barbara Maziarska/ Har Anand – certyfikowany nauczyciel i trener instruktorów jogi kundalini, uzdrowiciel Sat Nam Rasayan (uzdrawianie w stanie głębokiej medytacji)

Program

Piątek

od godz. 17.00. przyjazd i zakwaterowanie

18.00 – kolacja

19.00-21.30 - Numerologia roku 2024 wykład i wieczorna praktyka.

Sobota

6.00-8.30 - poranna praktyka dla oczyszczenia podświadomości

8.30 – śniadanie

10.30-13.30 - Oczyszczanie czasu sprzed narodzin/ życia płodowego.

13.30 - obiad

16.00-18.00 – Ponowne narodziny

18.00- kolacja

19.00-20.30 – uzdrawianie wzorców z dzieciństwa od 0 do 11 roku

Niedziela

6.00-8.30 – poranna praktyka jogi i medytacji

8.30 – śniadanie

10.30-13.30 – Uzdrawianie dzieciństwa i lat szkolnych.

Podsumowanie i medytacja kończąca.

14.00 - obiad i po obiedzie wyjazd do domu ok 15.00

Inwestycja First Minute 1400zł (w tym 800 zł -warsztat i 600zł (zakwaterowanie i wyżywienie wg. programu płatne na miejscu do Ośrodka). Oferta First Minute obowiązuje przy wpłacie zadatku do 5 października 2023, po tym terminie cena warsztatu wzrasta o 150zł.

Miejsce rezerwuje zgłoszenie mailowe, podaj imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy + wpłata bezzwrotnego zadateku 300zł na konto JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802. Informacje i zapisy: jogamed1@gmail.com

Nauczyciel Ery Wodnika - kurs instruktorski Jogi Kundalini - Nowa Edycja od 11 stycznia 2024 do 7 lipca 2024 - cena First Minute do 30 wrzenia 2023 - 7 wolnych miejsc !

Kurs Nauczyciel Ery Wodnika, może być dla Ciebie okazją do własnego rozwoju, do zdobycia kwalifikacji instruktorskich, a może będzie to dla Ciebie okazja do dotknięcia swojej prawdziwej istoty, do dotarcia do miejsc, do których pragniesz dotrzeć, lecz coś do tej pory powstrzymywało Ciebie….

Podczas tego kursu będziesz mieć okazję: • nauczyć się starożytnej techniki Jogi Kundalini

• doświadczyć najwyższej i najczystszej świadomości

• zdobyć wiedzę i umiejętności, aby budować spokojniejsze i bardziej twórcze życie.

Ten wszechstronny kurs obejmuje 220 godzin treningu, w tym 180 godzin lekcyjnych i 40 godzin zadań domowych. Jednostką certyfikującą nauczycieli jest Kundalini Research Institute (Instytut Badań Kundalini zarejestrowany w USA).

Program kursu składa się z następujących części:

•Używanie oddechu, pozycji ciała, dźwięków, medytacji aby obudzić oraz wyćwiczyć umysł i ciało

•filozofia jogi i filozofia kundalini

•anatomia człowieka - jogiczna i zachodnia

•rozwijanie medytacyjnego umysłu

•stosowanie mantry i świętych dźwięków

•rozwijanie codziennej własnej praktyki jogi

•wejście na ścieżkę jogicznego stylu życia

•uczenie Jogi Kundalini

•etyka, rola i postępowanie nauczyciela

Pełna informacja tutaj....

21 etapów medytacji - Kurs medytacji w tradycji Kundalini Jogi - 3 etapy - 3 uzdrawiające podróże - 8 wolnych miejsc!

.Poznaj siebie, wyraź siebie i pozwól na własną transformację. Zapraszam na kurs medytacji, który jest jednocześnie podróżą w głąb siebie.

Zaangażujemy się w uzdrawiającą podróż, tak aby poznać i uzdrowić siebie.

Jak uzdrowimy siebie, nasze pole będzie uzdrawiać nasze otoczenie.

Terminy spotkań: 2-4 lutego 2024, 5-7 kwietnia 2024, 17-19 maja 2024 (piątek g. 11.00-18.00, sobota i niedziela g. 9.00-17.00) z przerwą na posiłek we własnym zakresie, w pobliżu Studia są barki Vege.

Medytacja jest zarówno umiejętnością jak i doświadczeniem. Ma etapy, tak jak kwiat wyrasta z nasion i przechodzi od fazy kiełkowania, przez fazę puszczania listków do kwitnięcia, tak my przechodzimy przez różne etapy w naszym życiu. Ten kurs medytacji pozwoli nam przeżyć i uświadomić sobie różne etapy, dzięki którym będziemy mogli zobaczyć nasze wzorce, zobaczyć siebie i widzieć poza sobą. Zapraszam na kurs medytacji, który jest jednocześnie kursem głębokiego uzdrawiania. Zapraszam na kurs wewnętrznej przemiany. Zaangażujemy się w trzy medytacyjne podróże, które zabiorą Ciebie krok po kroku do głębszego poziomu przebudzenia i realizacji.

Kurs składa się z III etapów:

I etap • Poznaj Siebie - Cel pierwszego etapu to rozpoznanie i doświadczenie i krystalizacja siebie samej/samego. Opory zwykle się pojawiają na tym etapie to: niezadowolenie, znudzenie, irytacja i frustracja.

Taka reakcja na nasze myśli i emocje zwykle prowadzi do utraty swojego centrum, tracimy kontakt ze sobą , z poczuciem siebie. Stajemy się negatywni, obawiamy się i pozwalamy naszym myślom, aby odwodziły nas od naszej własnej świadomości i woli.

II etap • Wyraź siebie - Kiedy już poznamy siebie, wtedy pojawia się pytanie: W jaki sposób możemy się wyrazić; twórczo, autentycznie i skutecznie poprzez nasze działania? W drugiej podróży, początkowym wyzwaniem jest rozwinięcie wrażliwości, szczególnie, kiedy angażujemy się relacje życiowe i związane z tym zobowiązania. Aby odnieść sukces, musimy pielęgnować obyczaje i maniery, które wspierają i wyrażają nasz dojrzały charakter. Musimy zatem rozwinąć umiejętność oddzielenia naszego autentycznego poczucia siebie od projekcji wielu ról i identyfikacji jakie przyjmiemy. W pierwszej podróży uczymy się rozpoznawać różnice między nami a naszymi myślami i odczuciami. A w drugiej podróży rozpoznawać siebie wśród wielu naszych identyfikacji i ról, które gramy.

III etap • Transformacja - Celem trzeciej podróży jest zintegrowanie i transcendencja. W pierwszej podróży opanowaliśmy różnice pomiędzy nami samymi a naszymi myślami i emocjami. W drugiej podróży opanowaliśmy bycie i wyrażanie siebie w grze polaryzacji. W tej ostatniej podróży zdajemy sobie sprawę, że jesteśmy czystą obecnością Nieskończonego. Ta podróż wymaga od nas wyjścia poza różnice i podobieństwa do jedności i rzeczywistości. Na tym etapie miłość, współczucie i życzliwość stają się podstawą naszego doświadczenia. Na tym etapie dostajemy wsparcie klarowności, odwagi i charakteru, te cechy przestają być celem, stają się konsekwencją medytacyjnego umysłu. Etapy, które stanowią podstawę dla trzeciej podróży prowadzącej do wzmocnienia i ustabilizowania dwóch podstawowych umiejętności medytacyjnych: zdolności do tworzenia i rozszerzania swojego wewnętrznego światła, swojej świadomości, poza czasem i przestrzenią lub naszym własnym umysłem; i zdolnością do pozostania zupełnie nieruchomo, zero. Podczas tej podróży uczymy się być wszędzie i tworzyć z dowolnego miejsca poprzez bycie dokładnie, tam gdzie jesteśmy. Stajemy się nieruchomym punktem nieskończoności wewnątrz siebie i z tej obecności, tworzymy i oddziałujemy na nasze środowisko.

Inwestycja : 3300 zł za cały kurs przy wpłacie bezzwrotnego zadatku 500zł do 30 września 2023 dopłata w pierwszym dniu kursu. Po tym terminie opłata wzrasta o 300zł.

Jest możliwość uczestnictwa w jednym z etapów/i lub płatności za poszczególne etapy. Inwestycja w I etap to 1300zl (wariant First Minute - jak wyżej). Miejsce rezerwuje zadatek jak powyżej. Prosimy o zgłoszenia mailowe: jogamed1@gmail.com: podaj imię i nazwisko +tel kontaktowy oraz wpłata zadatku na konto Studia: JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802. Informacje i zgłoszenia: jogamed1@gmail.com,

Kurs prowadzi: Barbara Maziarska (Har Anand Kaur) Nauczycielka i trenerka instruktorów Jogi Kundalini według przekazu Yogi Bhayana. Lead trener kursów nauczycielskich jogi kundalini poziom I i II oraz 21 etapów medytacji.

Miejsce: Studio Jogi i Terapii Taturalnych "JogaMed" ul. Herbsta2, Warszawa

21-24 marca i 23-26 maja 2024 - KURS NAUCZYCIELSKI JOGI HORMONALNEJ DLA KOBIET/ Czarna , ul Czarna 29G k/ Mińska Mazowieckiego - 8 wolnych miejsc!

.Zapraszam na kurs nauczycielski jogi hormonalnej. Kurs obejmuje naukę i praktykę jogi hormonalnej z elementami jogi energetycznej.

Kurs odbywa się w formule 2 zjazdów 4 dniowych:

21-24 marca 2024

23-26 maja 2024

od g. 11.00 zakwaterowanie,

o 12.00 - zajęcia we czwartek kurs trwa do do niedzieli - wyjazd po obiedzie.

Kurs obejmuje:

- Praktykę Jogi Hormonalnej

- podstawy anatomii zachodniej i jogicznej w zakresie układu hormonalnego i nerwowego oraz podstawy o czakrach i przepływie energii.

-cykl menstruacyjny, cykl księżycowy a emocje kobiety.

- nauka i praktyka jogi hormonalnej – płodność, menopauza, dobre samopoczucie, tarczyca i trzustka, wpływ stresu na gospodarkę hormonalną kobiety,

- Joga Nidra – podstawy i warianty. Więcej informacji tutaj

Kontakt: tel :694 456 033, e- mail:jogamed1@gmail.com.