.Zapraszamy do Studia Jogi i Terapii Naturalnych na regularne zajęcia jogi kundalini, medytacje i jogę dzwięku (gongi, misy i dzwonki) zobacz grafik zajęć jogi i medytacji.

Nasz adres: ul. Herbsta 2, Warszawa - Ursynów - metro Stokłosy. Zobacz na na mapie jak dojechać lub dojść do Studia.

Odwiedź nas również na Facebooku

19 sierpnia 2022 (piątek) g. 18.00-20.30 - Uzdrawianie ran serca i miłości - warsztat jogi kundalini - 3 wolne miejsca!

Każdy z nas miał złamane serce w wyniku doświadczonej zdrady, krzywdy czy rozczarowania. To jest częścią ludzkiego doświadczenia. Złamane serce jest realna sprawą – nie jest tylko sloganem z piosenki. Nauka odkryła, że kiedy doświadczamy zerwania relacji, nasz układ nerwowy i mózg działa tak samo jak w przypadku fizycznego urazu np. utraty kończyny. Jak doświadczasz bólu kręgosłupa na wysokości czakry serca lub jak nie potrafisz przyjąć miłości od innych – oznacza to, zablokowaną czakrę serca i być może ta medytacja jest dla Ciebie.

Zajęcia obejmują jogę kundalini dla otwarcia serca, medytację Mera Mane Loche. Medytacja, którą będziemy wykonywać staje się bardzo mocną praktyką, gdy wykonujemy ją w dużej grupie, używając pewnej szczególnej geometrii, starego sekretu gurmat – drogi życia. Jej esencją jest użycie Naad dla przeorganizowania aury (pola elektromagnetycznego), dla odzwierciedlania doskonałego związku w naszej Jaźni i Nieskończoności, poprzez Duszę, która jest królestwem Najwyższej Miłości.

Prowadząca: Barbara Maziarska (Har Anand Kaur) - uzdrowiciel i instruktor Sat Nam Rasayan, nauczyciel i trener Jogi Kundalini.

Inwestycja: 100zł.

Zapisy mailowe: wyślij swoje zgłoszenie: imię i nazwisko + telefon kontaktowy na adres: jogamed1@gmail.com.

Płatność na miejscu gotówką przed zajęciami.

Miejsce: Studio Jogi i Terapii Naturalnych "JogaMed" ul. Herbsta 2. Warszawa

2 września 2022 (piątek) g. 18.00-20.30 - Wzrok i relaks -joga oczu i terapia dźwiękiem - 4 wolne miejsca

.Joga dla oczu – autorski program, który powstał w oparciu o jogę, medytację, relaksację oraz naturalne metody korekcji wad wzroku. Wszyscy mamy piękne oczy, które odzwierciedlają nasze doświadczenia. Aby pozostały piękne i spełniały swoje funkcje wymagają troski. Jest wiele technik medytacyjnych i relaksacyjnych, które energetyzują, równoważą i relaksują nasze oczy.

W trakcie tych zajęć rozluźnimy całe ciało łagodną jogą rozciągającą i rozluźniającą ciało, wykonamy chiński masaż oczu, ćwiczenia wzmacniające mięśnie mięśnie wokół oczu oraz medytację z odczuwaniem wrażeń i relaksację. Relaksacja jest to umiejętność rozluźniania mięśni i ale również głowy - czyli relaks dla umysłu, bez którego proces widzenia nie jest możliwy.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych zdrowiem swoich oczu, szczególnie tych, który spędzają godziny przed komputerem lub telewizorem.

Prowadzenie: Barbara Maziarska – nauczycielka i trenerka instruktorów i nauczycieli jogi kundalini poziom 1 i 2, absolwentka pogłębionego kursu „Naturalne metody korekcji wad wzroku” u Sergieja Litwinowa”.

Inwestycja 150zł. Miejsce rezerwuje zgłoszenie mailowe: podaj imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy na jogamed1@gmail.com. Opłaty przyjmujemy na miejscu gotówką.

Uwaga! Jeśli nosisz szkła kontaktowe na potrzeby tego warsztatu zamień je na okulary. Zabierz wygodny strój do ćwiczeń jak na sesję jogi.

Miejsce: Studio Jogi i Terapii Naturalnych "JogaMed" ul. Herbsta 2, Warszawa- Stokłosy.

8, 15, 22, 29 września 2022 (czwartek) g. 18.30-20.30- Hormony i Emocje - cykl warsztatów dla kobiet z jogą hormonalną i pracą z emocjami - w grupie zamkniętej - 3 wolne miejsca!

Joga Hormonalna to naturalna terapia wykorzystująca ćwiczenia jogi, oddech, koncentrację i relaksację, dzięki której można wznowić produkcję hormonów: żeńskich, wyregulować wagę ciała (tarczyca i trzustka) i zredukować stres.

Praktyka zalecana:

- aby zredukować napięcie przed menstruacyjne,

- zrównoważyć poziom hormonów,

- aby zharmonizować przepływ energii życiowej i zwiększyć jej poziom

- aby nauczyć się oddychać i pogłębić oddech oraz jego świadomość

- aby umieć oddychać w chwilach stresu i niepokoju

- aby wzmocnić brzuch i zniwelować ” oponkę” czy ukształtować piękną talię.

- w czasie około menopauzalnym,

- wsparcie, gdy staracie się o dziecko.

- gdy masz problemy z zasypianiem, koncentracją i odczuwaniem siebie jako kobiety.

W trakcie: teoria i praktyka jogi hormonalnej - hormony żeńskie; nauka oddechów, podstawowych asan, praca z emocjami - lęki, strach i stres i ich wpływ na równowagę hormonalną.

Ćwiczenia jogi hormonalnej oddziałują na całe ciało, ale w szczególności na : jajniki, przysadkę, tarczycę oraz nadnercza.

Joga hormonalna obejmuje proste ćwiczenia i jest odpowiednia dla osób o dowolnej sprawności.

SOS dla Emocji to terapia emocjonalna dla wzmocnienia, uzdrowienia i prowadzenia. Trening obejmuje: pracę z emocjami, nowy sposób spojrzenia na to czym naprawdę są emocje, Jak korzystać z tych emocji, aby ci służyły. Będziemy pracować z następującymi emocjami: Strach-Lęk, Pragnienie-Obsesja, Złość-Frustracja, Depresja-Apatia, Żal-Smutek, Wina i Wstyd).

Prowadząca: Barbara Maziarska - terapeutka jogi hormonalnej, Womb Yoga, nauczycielka i trenerka instruktorów jogi kundalini.

Inwestycja 300 zł. Osoby zdecydowane zapraszamy do zgłoszeń.

Obowiązują zapisy: przez mail: jogamed1@gmail.com

Podaj imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy.

Obowiązuje wygodny strój do ćwiczeń. Maty i pomoce do jogi są na miejscu.

Miejsce: Studio Jogi i Terapii Naturalnych " JogaMed" ul. Herbsta 2, Warszawa

9 września 2022 (piątek) g. 18.00-21.30 - Moc Kobiety - Kobieta bez winy i wstydu - warsztat jogi kundalini

.Być może od dawna potrzebujesz uwolnić swój wstyd, aby poczuć się w pełni sobą, w pełni kobietą. Wykorzystaj energię Nowiu Księżyca. Wstyd rozświetla twój cień, czyli te miejsca/obszary, w których nie spełniasz swoich własnych oczekiwań i wymagań.

Wstyd daje Ci jednocześnie okazję do zaakceptowania siebie taką jak jesteś, a jesteś perfekcyjnie niedoskonała.

Jako kobiety cały czas odczuwamy wewnętrzne rozterki, czy skupić się na zaspokajaniu własnych potrzeb, czy potrzeb innych, szczególnie najbliższych. Aby stawić czoła temu wyzwaniu, musisz korzystać z trzech umiejętności:

- zdolność słuchania siebie

- słuchania potrzeb innych

- umiejętność zobaczenia wszystkiego na raz, nawet ponad krótko-terminowymi okolicznościami. Taką umiejętność nazywamy głosem duszy.

Największym wrogiem pomyślności kobiety jest jej niepewność i pomniejszanie swojej wartości. Jeśli kobieta czuje się bezcenna, wtedy zostanie jej zaoferowana każda cena. Dla kobiety jest niemal konieczne, aby cały czas potwierdzała siebie. Musisz przekonać siebie, że masz rację, że twoje otoczenie jest w porządku, i że to, co widziałaś i słyszałaś jest w porządku. Komunikacja kobiety z samą sobą daje jej dostęp do wewnętrznej wiedzy, ta wewnętrzna wiedza

daje jej godność, a godność daje jej boskość.

"Jak nie akceptujesz swojej godności jako kobieta, wszystkie zewnętrzne oznaki kobiecości nic nie znaczą. To nie ma w ogóle związku z żadnym mężczyzną lub jakąkolwiek relacją. Jak zaakceptujesz swoją własną godność, cały świat przyjdzie do Ciebie. "Yogi Bhajan

Prowadzenie: Barbara Maziarska : nauczyciel i trener jogi kundalini. uzdrowiciel i instruktor Sat Nam Rasayan.

Inwestycja: 200 zł. obowiązują zapisy e-mailowe: na adres: jogamed1@gmail.com: podaj imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy. Liczba miejsc ograniczona.

Opłata gotówką na miejscu przed warsztatem.

Miejsce: Studio Jogi i Terapii Naturalnych "JogaMed" ul. Herbsta 2. Warszawa Stokłosy.

od 10-11 września - NAADa JOGA - STRUMIEŃ DŹWIĘKU - DROGA DO HARMONII – KURS PODSTAWOWY - 3 wolne miejsca!

Terminy: 10-11 września 2022, 15-16 października oraz 19-20 listopada 2022 (sobota g: 11-19 i niedziela g: 9-17)

Zapraszamy na kurs NAADa JOGI, który przed wszystkim uwrażliwi Twój układ nerwowy, a tym samym całe ciało, umysł i psyche - na tony, dźwięki, brzmienia i wibracje. Dzięki temu poczujesz, że jesteś wspaniałym, doskonałym instrumentem o wielu strunach, drgających przy pomocy dźwięku twojego własnego głosu. Obudzisz słuch muzyczny, głos i czucie ciałem. Energia przestanie być mistycznym zjawiskiem, a stanie się wehikułem którym nauczysz się kierować zależnie od skierowania jej poprzez uczucia i stany psychiczne.

Kurs jest przeznaczony dla wszystkich osób chcących nawiązać kontakt z własnym głosem i ciałem dla lepszej komunikacji ze sobą i z innymi. Zapraszamy instruktorów jogi, szczególnie Kundalini Jogi, którzy chcą otworzyć swój głos na intonację mantr oraz na pracę ze strumieniem dźwięku i wibracją. Zapraszamy również muzyków zainteresowanych metodami pracy z głosem z Dalekiego Wschodu.

Ogólny program kursu:

- podstawy teoretyczne Naada Jogi, Laya Jogi i Mantra Jogi

- nauka otwierania ciała i głosu na dźwięk

- nauka słuchania ciałem

- umiejętność dostrajania: PĘPEK – SERCE - SZYSZYNKA

- energia głosu a wibracja dźwięku w relaksie

- ćwiczenie tempa i rytmu (1 czakra)

- ćwiczenia artykulacji głosek

- skala muzyczna: oktawa i jej 3 wysokości (środkowa, niższa i wyższa)

- raga: obwód energetyczny wywołany dźwiękiem

- rasa: nastrój, czyli stan umysłu i psychiki wywołany brzmieniem

- alapp: podążanie głosem za strumieniem dźwięku ragi i wzbudzanie obwodu energii

- transformacja i sublimacja uczuć i emocji w harmonijne stany umysłu i nastroje: praca z gniewem i depresją, wzbudzanie radości, wyrównanej pozytywności, spokoju, duchowej miłości itp.

- mantra: rytm, wymowa, projekcja – praktyka mantr Kundalini Jogi wg Y.Bhajana

- shabd: strumień dźwięku ragi z tekstem, wypełniony Naad i Naam - praktyka

Prowadząca: Agnieszka Hari Kartar - nauczycielka Kundalini Jogi wg systemu Yogi Bhajana, Konsultantka ajurwedyjska (Jiva Ayurveda, Indie) w zakresie diety, stylu życia i zabiegów dla ciała. Od 2015r zgłębia tajniki Naada Jogi – uzdrawiającej pracy z dźwiękiem, głosem i emocjami. Początkowo pod okiem i przy współpracy ze Stefano Manfrin. W latach 2015-2022 – organizowała, asystowała i na koniec współprowadziła kursy/warsztaty NAADa Jogi ze Stefano Manfrin.

Inwestycja First Minute: 1900 PLN przy wpłacie zadatku 800 PLN do 30 lipca 2022, po tym terminie cena standardowa 2.100 PLN.

Zgłoszenia: Podaj imię i nazwisko i telefon kontaktowy - wyślij zgłoszenie na adres; jogamed1@gmail.com. Miejsce rezerwuje wpłata bezzwrotnego zadatku 800 zł, płatne gotówką w Studio lub na konto JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802.

Miejsce : Studio Jogi i Terapii Naturalnych "JogaMed" ul. Herbsta 2. Warszawa.

23 września 2022 (piątek) g. 18.00-21.30 –Uzdrawianie Rany Matki – warsztat jogi kundalini

.Nasza matka jest naszym pierwszym spotkaniem z kobiecą siłą. Nasze emocjonalne doświadczenie z matką inicjuje nasz związek ze wszystkim co jest kobiece.

Dobre samopoczucie naszej matki i stan jej ciała emocjonalnego mają głęboki wpływ

(1) na to, jak kształtujemy naszą tożsamość jako kobiety;

(2) jak cenimy siebie;

(3) w jaki sposób wyrażamy i odnosimy się do naszych uczuć, emocji i naszego ciała;

i (4) nasz związek, lub jego brak, z Boską Matką.

Matka reprezentuje połączenie z Matką Ziemią, co na planie energetycznym oznacza, że nasza relacja z naszą matką odzwierciedla relacje ze Wszystkim co jest. Od momentu poczęcia buduje się nasza relacja z matką, którą z poziomu Duszy świadomie wybieramy. Musimy być świadomi faktu, że właśnie ta kobieta, a nie żadna inna, spełnia wszystkie warunki, na wszystkich poziomach, które są potrzebne do zrealizowania prawdziwego celu naszej inkarnacji. Jeśli to pojmiemy i odczujemy głęboką prawdę zawartą w tym twierdzeniu, wtedy niezależnie od stopnia odczuwanego bólu związanego z tą relacją, będziemy wdzięczni za wszystko czego mamy szansę dzięki niej doświadczyć.

Potrzebujemy uzdrowienia rany matki, aby odzyskać wiarę i miłość własną.

Prowadząca: Har Anand (Barbara Maziarska) - terapeutka jogą, nauczycielka i trenerka instruktorów jogi kundalini.

Inwestycja: 200 zł. obowiązują zapisy e-mailowe: na adres: ogamed1@gmail.com: podaj imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy. Liczba miejsc ograniczona.

Opłata gotówką na miejscu przed warsztatem.

Miejsce: Studio Jogi i Terapii Naturalnych JogaMed ul. Herbsta 2. Ursynów - metro Stokłosy.

13-16 października 2022 (czwartek - niedziela) – Trzecie oko – Blask oka duszy – joga kundalini i uzdrawianie w głębokiej medytacji /Ośrodek Rozwojowy " Oddechowo" Borzymy, Ulre, k/ Warszawy-cena First Minute do 30 sierpnia 2022!

Zapraszamy na warsztat wyjazdowy obejmujący praktykę jogi kundalini i naukę i praktykę uzdrawiania w głębokiej medytacji – Sat Nam Rasayan.

.Zaproś siebie na wyjazd dla regeneracji i uzdrowienia: ciała, umysłu i ducha.

W trakcie tego 4 dniowego warsztatu będziemy pracować z oczami i wyobrażeniami. Uważamy, że rzeczywistość jest taka jak ją widzimy. Wszystko weryfikujemy poprzez: widziałeś to? W trakcie warsztatu będziemy pracować nad otwarciem trzeciego oka, a także będziemy się uczyć jak używać widzenia do uzdrowienia siebie i innych. Prawdopodobnie cały czas widzisz swoim 3-cim okiem, ale nie jesteś tego świadom/a, ponieważ nie patrzysz. To oznacza, że coś w Twojej świadomości jest świadome, ale nie możesz tego zintegrować, aby rzeczywiście widzieć. W takiej sytuacji, nic nie trzeba rozwijać, wystarczy tylko to rozpoznać. Twoje trzecie oko pracuje w ten sam sposób jak Twoje fizyczne oczy. Fizyczne oczy są niezbędne w normalnym procesie widzenia. One pozwalają Ci zbudować obraz poprzez neurony połączone z Twoimi oczami i mózgiem. Ale obraz, jako taki, powstaje w twojej świadomości. I to samo jest z trzecim okiem. Obraz z trzeciego oka także powstaje w Twojej świadomości w przestrzeni w twoim mózgu. W trakcie tych warsztatów wskoczymy do tej przestrzeni, gdzie zobaczycie obraz poza normalną przestrzenią i czasem.

W trakcie warsztatu będziemy pracować nad wzmocnieniem, otwarciem się na blask/ światło w sobie, tak aby nasza obecność działa i była wszędzie doświadczana.

Nasze Trzecie Oko zacznie widzieć w dowolnym miejscu poprzez kontakt i odczuwanie naszej duszy, poprzez ciało fizyczne, ciało subtelne i aurę w połączeniu z całym wszechświatem.

Użyjemy mantry i medytacji, aby stworzyć subtelną tantrę pomiędzy naszą skończoną i uniwersalną Jaźnią. W ten sposób przełamiemy więzy ego-zmysłowe i wzmocnimy naszą duszę, aby działała jako strumień naszego ciała promiennego. Trzecie Oko, jest zwane "Joti Nitra", czyli blask oka duszy. Wtedy możemy poczuć, intuicyjnie lub zobaczyć duszę, którą jest Jaźń. Jest to nasza podstawowa rzeczywistość, nieokreślona ani ograniczona przez to, co posiadamy lub przez to, co osiągnęliśmy. W ten sposób przyciągamy wszystko, co musimy wyrazić, być szczęśliwym i osiągnąć sukces w naszym wyjątkowym życiu.

Sat Nam Rasayn, to sztuka uzdrawiania oraz medytacji praktykowana w tradycji Jogi Kundalini. Przez tysiące lat była to technologia hermetycznie strzeżona i przekazywana tylko od mistrza do ucznia, w tradycyjny sposób, w ciszy. Uzdrawianie metodą Sat Nam Rasayan odbywa się w stanie shuniya (wewnętrzna cisza). W stanie wewnętrznej ciszy (Shunia) dotykamy nieskończoności i zaczynamy z nią płynąć. Wszystko to, co postrzegamy jako ograniczenie zostaje uwolnione jak doświadczamy nieskończoności. W ten sposób, możliwe jest odczuwanie, rozpuszczenie i uzdrowienie energii i bloków w ciele.

Sat Nam Rasayan jest sztuką uzdrawiania w tradycji jogi kundalini i oznacza \"relaksację i boskie połączenie\".

Program pobytu: (czwartek, piątek, sobota, niedziela)

Czwartek:

zakwaterowanie od godz. 16.00.

17.00 - wprowadzenie - zajęcia

18.00- kolacja

19.00-21.00- Medytacja i relaksacja.

Piątek i Sobota

6.00-poranna praktyka jogi i medytacji dla uzdrowienia przez czakry,

8.30-śniadanie,

10.30- 13.00 - warsztat i praktyka jogi

13.00- obiad,

15.30- 18.00- Sat Nam Rasayan teoria i praktyka

18.00-kolacja,

19.30-21.00- medytacja, wizualizacja, relaksacja przy gongach i misach.

Niedziela

6.00-poranna praktyka jogi i medytacji dla uzdrowienia przez czakry,

8.30-śniadanie,

10.30-13.00 -warsztat

13.00- obiad,

14.00-15.30 - Medytacja i zakończenie

prowadząca: Barbara Maziarska/ Har Anand - nauczycielka jogi kundalini, trener instruktorów jogi kundlaini, terapeuta jogi hormonalnej, jogi dla oczu, instruktor i uzdrowiciel Sat Nam Rasayan (uzdrawianie w głębokiej medytacji).

Inwestycja

First Minute: 1400 zł (obejmuje: warsztaty, noclegi, posiłki wegańskie) przy wpłacie zadatku 500 zł do 30 sierpnia 2022.

Po tym terminie opłata regularna - 1550 zł. Miejsce rezerwuje zgłoszenie mailowe + wpłata zadatku 500 zł płatna gotówką w Studio lub na konto JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802.

Informacje i zapisy: Wyślij zgłoszenie : imię i nazwisko + telefon kontaktowy na adres : jogamed1@gmail.com i po wstępnej rezerwacji wpłać zadatek.

9- 13 listopada 2022 - Autentyczne Relacje - pogłębiony warsztat lub kurs jogi kundalini poziom 2/ Ośrodek Rozwojowy Oddechowo, Urle k. Warszawy - cena First Minute do 9 września !

Możliwy udział w warsztacie stacjonarnym w Ośrodku Rozwojowym w Oddechowie Urle k/ Warszawy i/ lub w kursie poziomu 2 z uzupełnieniem online : kurs 19 listopada 2022 i praktyką w grupach.

.Autentyczne Relacje to proces, który działa jak lustro, pokazując nam nasze jakości, cechy i głębię a także obszary do rozwoju.

Nasze relacje pomagają nam zdefiniować siebie. Rzucają nam wyzwanie, abyśmy zdefiniowali siebie w głębszych kategoriach naszej jaźni, tożsamości i wartości. Dają nam poczucie kim jesteśmy. Komunikujemy się z innymi, z poziomu kim jesteśmy. Nawet nasz związek z naszymi myślami pomaga nam zdefiniować i stworzyć poczucie siebie. Myśl bardzo praktycznie. Jak tylko o czymś pomyślisz, to, to co myślisz wpływa na ciebie. Jakość tych myśl zaczyna ciebie definiować i sposób w jaki na nie reagujesz wpływa na ich efekt i znaczenie. Podobnie, kiedy

wybierasz przyjaciół i współpracowników, nasze relacje z nimi zaczynają na nas wpływać i nas kształtować. My nie istniejemy osobno i poza wszystkimi, z którymi mamy relacje. Nie wzrastamy w oderwaniu od naszego środowiska; jesteśmy przez nie kształtowani. Nasza tożsamość społeczna i osobista jest tworzona przez nasze wybrane i odziedziczone relacje/związki.

Relacje są również kluczowe dla naszego zdrowia. Jak jesteśmy w autentycznych i podnoszących na duchu relacjach, wzmacnia się naszą odporność, zmniejsza się poziom depresji oraz zaburzenia lękowe i wydłuża się nasze życie.

Kluczowe tematy:

Co to znaczy być autentycznym; czy jest zdolność do bycia prawdziwym i działanie z głębi serca;

Czy jest a czym nie jest Autentyczna Relacja.

Relacja z duszą jako podstawa autentycznych relacji.

Wyzwania długoterminowych relacji, relacje partnerskie i małżeńskie w Erze Wodnika

Rozwijanie miłości do siebie jako klucz do budowania /tworzenia autentycznych relacji

Jak budować kreatywna relację z męskim i kobiecym aspektem w sobie.

Jak radzić sobie z dynamiką polaryzacji aspektu żeńskiego i męskiego w związku

Użyjemy świadomości, kontemplacji i medytacji, aby zrewidować swój stosunek do siebie i do innych.

Proces wybaczania przeszłości, aby uleczyć teraźniejszość.

Uzdrawianie ran miłości, aby zacząć żyć autentycznie.

Rozpoznamy wzorce, które powstrzymują nas przed wyrażaniem swojej prawdziwej Jaźni

Budowanie nowego nastawienia: dawaj i otrzymuj miłość z poziomu obfitości i świadomości.

Zapraszamy na głęboki proces w trakcie stacjonarnego warsztatu /kursu stacjonarny , który jest otwarty dla wszystkich, ale certyfikacja jest ograniczona do osób, które ukończyły kurs instruktorski Jogi Kundalini poziomu 1 certyfikowany przez KRI.

Trening poprowadzą:

Har Anand (Basia Maziarska) z Międzynarodowej Szkoły Kundalini Jogi (ISKY). Trening odbędzie się w Ośrodku Rozwojowym Oddechowo, Urle k. Warszawy.

Darryl O' Keeffe z Międzynarodowej Szkoły Kundalini Jogi (ISKY). online zoom w terminie 19 listopada 2022.

Dla instruktorów Jogi Kundalini odbędzie się dodatkowe spotkanie 1 dniowe w terminie 19 listopada 2022 z Darryl O'Keeffe - spotkanie online - podczas którego zostaną uzupełnione aspekty związane z kursem i certyfikacją oraz zaliczeniem modułu jako 1 z 5 do certyfikacji poziomu 2.

Inwestycja: tylko warsztat w Oddechowie - 2 200zł ( obejmuje pobyt, zakwaterowanie, warsztat /kurs.

kurs wraz z certyfikatem KRI – 2.900zł

- obejmuje warsztat/kurs w Oddechowie oraz 1 dzień z Darryl O'Keeffe 19 listopada 2022 online.

Powyższe ceny obowiązują przy wpłacie zadatku bezzwrotnego 700zł w momencie zgłoszenia, nie później niż 09.09.2022. Po tym terminie opłaty wzrastają o 200zł.

Miejsce rezerwuje wpłata bezzwrotnego zadatku 700 zł oraz zgłoszenie mailowe: imię i nazwisko + telefon kontaktowy. Zadatek może być uregulowany gotówką w Studio lub na konto JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802.

Zgłoszenia: Prosimy przesyłać na adres e-mail: jogamed1@gmail.com.

Nauczyciel Ery Wodnika - kurs instruktorski Jogi Kundalini według przekazu Yogi Bhajana w POLSCE - Nowa Edycja od 8 lutego 2023 do 9 lipca 2023

Roczny kurs nauczycielski Jogi Kundalini wg Yogi Bhajana prowadzony przez trenerów iSKY the International School of Kundalini Yoga:

Kurs Nauczyciel Ery Wodnika, może być dla Ciebie okazją do własnego rozwoju, do zdobycia kwalifikacji instruktorskich, a może będzie to dla Ciebie okazja do dotknięcia swojej prawdziwej istoty, do dotarcia do miejsc, do których pragniesz dotrzeć, lecz coś do tej pory powstrzymywało Ciebie….

Podczas tego kursu będziesz mieć okazję: • nauczyć się starożytnej techniki Jogi Kundalini

• doświadczyć najwyższej i najczystszej świadomości

• zdobyć wiedzę i umiejętności, aby budować spokojniejsze i bardziej twórcze życie.

Ten wszechstronny kurs obejmuje 220 godzin treningu, w tym 180 godzin lekcyjnych i 40 godzin zadań domowych. Jednostką certyfikującą nauczycieli jest Kundalini Research Institute (Instytut Badań Kundalini zarejestrowany w USA).

Program kursu składa się z następujących części:

•Używanie oddechu, pozycji ciała, dźwięków, medytacji aby obudzić oraz wyćwiczyć umysł i ciało

•filozofia jogi i filozofia kundalini

•anatomia człowieka - jogiczna i zachodnia

•rozwijanie medytacyjnego umysłu

•stosowanie mantry i świętych dźwięków

•rozwijanie codziennej własnej praktyki jogi

•wejście na ścieżkę jogicznego stylu życia

•uczenie Jogi Kundalini

•etyka, rola i postępowanie nauczyciela

Pełna informacja tutaj...

Kontakt: tel :694 456 033 lub 504 706 002, e- mail:jogamed1@gmail.com.